-
Błąd 01435 Brake Pressure Sensor 1 (G201)
Witam Wczoraj identyczna sytuacja błędy na Vagu Brake - 01435, 01200, 00532 na zakręcie na śniegu włączyła się trakcja i odgłos jak strzela coś w pedale i nagle hamulec twardy i hamulce trzymają oraz choinka na desce - jadąc dalej pedał strzela przynajmniej było słychać w tamtych okolicach szarpnołem pedał hamulca z wyczuciem do góry hamulce puściły auto jedzie normalnie macie pomysły co za tym idzie ?
-
Szarpanie AWX
Witam nie bedę otwierał nowego tematu AWX 1.9 tdi równieź mi szarpie przy ruszaniu nasila się przy ciepłym silniku np stanie w korku sprzęglo oraz dwumas luka wymieniony jakies 15 tys km temu zero drgania na luzie ślizgania się sprzęgła Jakieś sugestie ? Mogę powiedzieć iż czuje jak jade i skrecam w prawo drgania na kierownicy oraz jak na prostych i tylko prostych kołach oraz na 2 biegu przycisne ostro słysze stuki jagby coś przeskakiwało koło 225/40/18
-
PROSZĘ O ZWERYFIKOWANIE POMIARÓW
a dlaczego grupa 3 MAF co to jest wogóle że to takie podniesione
-
PROSZĘ O ZWERYFIKOWANIE POMIARÓW
Witam jak by tak ktoś mógł bo niby wychodzi ze to nie w normie nie ogarniam tego :-) Audi A4 B6 1.9 TDI AWX Podziękował http://www.directupload.net/file/d/4197/gb5mez85_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4197/v87ykfq8_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4197/ei5bfe4p_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4197/ky9olmtg_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4197/awxrvwqh_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4197/ztvxdabo_jpg.htm
-
wyłączanie się ABS ESP mruganie kontrolki hamulców
Spróbuje dzis pojedzić z laptopem podłączonym pod VAG i jak sie załączy zobaczymy co za błedy wyskoczą jeszcze pod vag nie podłączyłem ale przyjechałem pod dom z pracy silnik załączony i nacisnołem pedał hamulca z 3 razy mocno i d*pa hamulec twardy i trzyma dopiero jak zgasze po 2 min puszcza i jest ok czego to wina czy to powiązane z czymś tym ??
-
wyłączanie się ABS ESP mruganie kontrolki hamulców
Ja nie mam quattro ale mam identycznie od tygodnia i też chętnie się dowiem bo jak się to załączy przy poderwaniu kuł strzela mi pedał hamulca i zaczyna lekko sam hamować :/ i też mi mruga to samo co tobie
-
Prz mocniejszyn ruszeniu abs esp i ręczny
No właśnie zero błędów
-
Prz mocniejszyn ruszeniu abs esp i ręczny
Witam Audi a4 b6 1.9 tdi awx mam mianowicie taki problem jak jest mokro chce agresywnie ruszyc np na 2 slysze jagby mi coś strzelało w pedale hamulcowym I załącza sie abs esp i ręczny i brake na wyswietlaczu i pika objawy takie ze sam hamuje i twardszy hamulec jak wylacze zaplon i zapale to wraca do normalności Jakieś wskazówki bo wkurza to strasznie nawed nie da sie przycisnąć jak potrzeba
-
Jakie opony do felg 18" w A4 B6?
Mam to samo pytanie letnie mam 225/40/18 myslałem o zimówkach 225/45/18 czy podejdą czy będą obcierały zawias seryjny Oczywiście chodzi o Audi A4 B6 Avant
-
Wymiana termostatu WAHLER
noo i wszystko wiem podziękował
-
Wymiana termostatu WAHLER
Elo No w weekend zrobiłem prawie 400 km i nie potrafiłem przekroczyć 80 st więc termostat raczej A drugie pytanie wymiana wydaje się nie trudna ale pytanie trzeba cały płyn spuścić z chlodnicy tak mniej więcej krok po kroku będe wdzięczny i czy bez kanału to ogarnę
-
Wymiana termostatu WAHLER
Wracając do tematu mojego 14 st na plusie auto rozgrzane do czerwoności I pokazuje kreska między 50 a 90 popiołem po vaga i pokazuje 73 st Zero błędu nic nie pokazuje czy to termostat czy hm co ?
-
Wymiana termostatu WAHLER
chodzi o to że nawet ostatnio miałem ustawione klimatronik na 18C dawałem mu ostro po d*pie i max 82C nie dało rady go rozgrzać do 90C i żeby wogóle utrzymaywało tą temaraturę A drugie zimny silnik czy ciepły cały czas mi się kręci wentylator ten duży czy tak ma być ?? oznajmie że klima jest wyłączona
-
Wymiana termostatu WAHLER
Witam żeby nie otwierać nowego tematu Audi A4 B6 1.9 TDI : - przy temperaturze +2 C temperatura na wsaźniku pokazuje środkową kreskę między 50 a 90 nie iwem ile to jest a nawet minimalnie mniej nie dochodzi do 90 st nawed po przejachaniu 20 km ogrzewanie ustawione na 22 lub 21 st wczoraj jechałem w korkach po mieście w takich temperaturach chyba 1,5 godziny i też max 80 st środkową kreskę między 50 a 90 będzie to czujnik, termostat czego wina co czynić ludziska Pozdro
-
Audi A4 B6 1.9 AWX proba o zwerywikowanie czesci
Dziękuje