Treść opublikowana przez visabita4
-
Błąd 01435 Brake Pressure Sensor 1 (G201)
Witam Wczoraj identyczna sytuacja błędy na Vagu Brake - 01435, 01200, 00532 na zakręcie na śniegu włączyła się trakcja i odgłos jak strzela coś w pedale i nagle hamulec twardy i hamulce trzymają oraz choinka na desce - jadąc dalej pedał strzela przynajmniej było słychać w tamtych okolicach szarpnołem pedał hamulca z wyczuciem do góry hamulce puściły auto jedzie normalnie macie pomysły co za tym idzie ?
-
Szarpanie AWX
Witam nie bedę otwierał nowego tematu AWX 1.9 tdi równieź mi szarpie przy ruszaniu nasila się przy ciepłym silniku np stanie w korku sprzęglo oraz dwumas luka wymieniony jakies 15 tys km temu zero drgania na luzie ślizgania się sprzęgła Jakieś sugestie ? Mogę powiedzieć iż czuje jak jade i skrecam w prawo drgania na kierownicy oraz jak na prostych i tylko prostych kołach oraz na 2 biegu przycisne ostro słysze stuki jagby coś przeskakiwało koło 225/40/18
-
PROSZĘ O ZWERYFIKOWANIE POMIARÓW
a dlaczego grupa 3 MAF co to jest wogóle że to takie podniesione
-
PROSZĘ O ZWERYFIKOWANIE POMIARÓW
Witam jak by tak ktoś mógł bo niby wychodzi ze to nie w normie nie ogarniam tego :-) Audi A4 B6 1.9 TDI AWX Podziękował http://www.directupload.net/file/d/4197/gb5mez85_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4197/v87ykfq8_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4197/ei5bfe4p_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4197/ky9olmtg_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4197/awxrvwqh_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4197/ztvxdabo_jpg.htm
-
wyłączanie się ABS ESP mruganie kontrolki hamulców
Spróbuje dzis pojedzić z laptopem podłączonym pod VAG i jak sie załączy zobaczymy co za błedy wyskoczą jeszcze pod vag nie podłączyłem ale przyjechałem pod dom z pracy silnik załączony i nacisnołem pedał hamulca z 3 razy mocno i d*pa hamulec twardy i trzyma dopiero jak zgasze po 2 min puszcza i jest ok czego to wina czy to powiązane z czymś tym ??
-
wyłączanie się ABS ESP mruganie kontrolki hamulców
Ja nie mam quattro ale mam identycznie od tygodnia i też chętnie się dowiem bo jak się to załączy przy poderwaniu kuł strzela mi pedał hamulca i zaczyna lekko sam hamować :/ i też mi mruga to samo co tobie
-
Prz mocniejszyn ruszeniu abs esp i ręczny
No właśnie zero błędów
-
Prz mocniejszyn ruszeniu abs esp i ręczny
Witam Audi a4 b6 1.9 tdi awx mam mianowicie taki problem jak jest mokro chce agresywnie ruszyc np na 2 slysze jagby mi coś strzelało w pedale hamulcowym I załącza sie abs esp i ręczny i brake na wyswietlaczu i pika objawy takie ze sam hamuje i twardszy hamulec jak wylacze zaplon i zapale to wraca do normalności Jakieś wskazówki bo wkurza to strasznie nawed nie da sie przycisnąć jak potrzeba
-
Jakie opony do felg 18" w A4 B6?
Mam to samo pytanie letnie mam 225/40/18 myslałem o zimówkach 225/45/18 czy podejdą czy będą obcierały zawias seryjny Oczywiście chodzi o Audi A4 B6 Avant
-
Wymiana termostatu WAHLER
noo i wszystko wiem podziękował
-
Wymiana termostatu WAHLER
Elo No w weekend zrobiłem prawie 400 km i nie potrafiłem przekroczyć 80 st więc termostat raczej A drugie pytanie wymiana wydaje się nie trudna ale pytanie trzeba cały płyn spuścić z chlodnicy tak mniej więcej krok po kroku będe wdzięczny i czy bez kanału to ogarnę
-
Wymiana termostatu WAHLER
Wracając do tematu mojego 14 st na plusie auto rozgrzane do czerwoności I pokazuje kreska między 50 a 90 popiołem po vaga i pokazuje 73 st Zero błędu nic nie pokazuje czy to termostat czy hm co ?
-
Wymiana termostatu WAHLER
chodzi o to że nawet ostatnio miałem ustawione klimatronik na 18C dawałem mu ostro po d*pie i max 82C nie dało rady go rozgrzać do 90C i żeby wogóle utrzymaywało tą temaraturę A drugie zimny silnik czy ciepły cały czas mi się kręci wentylator ten duży czy tak ma być ?? oznajmie że klima jest wyłączona
-
Wymiana termostatu WAHLER
Witam żeby nie otwierać nowego tematu Audi A4 B6 1.9 TDI : - przy temperaturze +2 C temperatura na wsaźniku pokazuje środkową kreskę między 50 a 90 nie iwem ile to jest a nawet minimalnie mniej nie dochodzi do 90 st nawed po przejachaniu 20 km ogrzewanie ustawione na 22 lub 21 st wczoraj jechałem w korkach po mieście w takich temperaturach chyba 1,5 godziny i też max 80 st środkową kreskę między 50 a 90 będzie to czujnik, termostat czego wina co czynić ludziska Pozdro
-
Audi A4 B6 1.9 AWX proba o zwerywikowanie czesci
Dziękuje
-
Dwumasa
Miałem podobny temt 3 mechaników dwumas kupiłem dwumas oraz sprzęgło LUK polecam a wracając do tematu sprawdz poduszki silnika bo u mnie okazało się że lewa poduszka nic nie było widać a jak odkręciłem poduche to gwint mi w ręce został i to była tego przyczyna a nie dwumas i 2 tys poszło racze najpierw sprawdzić wszystkie poduchy
-
[B6 AVF/AWX] Poduszka silnika z czujnikiem - jak oszukać ?
kolega jarek882 dobrze pisze miałem podobnie jakiś czas temu w B6 zamienniki tylko guma a ori gumowo olejowa w serwisie audi koszt okolo 500 zł jak dobrze pamietam ja zakupiłem używkę w dobrym stanie od B7 jak narazie jeźdze poł roku i wszystko ok a przynajmniej mam ori niby mówią nie kupować używek ja zaryzykowałem i jak narazie nie narzekam
-
Audi A4 B6 1.9 AWX proba o zwerywikowanie czesci
Witam tak jak na zdjeciu mozecie mi pomoz co to jest i do czego sluzy bo strasznie mi to lata miesci sie to za zaworem N 75 sorry ze nowy temat ale nie wiedzialem gdzie to wkleic http://www.directupload.net/file/d/3770/mfbiqdb7_jpg.htm
-
Polecane opony zimowe
Witam Pytanko mam A4 B6 AVANT na letnich śmigam 225/40/18 na zime a alu dostałem 185/60/15 i każde progi i zderzak dostaje mi w tyłek moje pytanko mam opcję dostanie opony 235/60/16 i taka kwestia wejdzie wogóle to do audi nie bedzie trzeć o natkola ??
-
Brak zegara oraz kilometrów A4 B6 1.9 AWX
Ok zerknę dziwna sprawa, ale rano wsiadam do auta od rana leje zegary znów wariują półwyświetlacza świeci raz gaśnie raz nie podjeżdzam do pracy parkuje i nagle się świeci wszystko i jest ok CZARY nic dzięki za rady mam nadzieje że sie już nie pojawi to Pozdrawiam
-
Brak zegara oraz kilometrów A4 B6 1.9 AWX
A Pytanie żeby wyciągnąć licznik trzeba kierownicę odkręcić jakieś wskazówki
-
Adaptacja Licznika A4 B6
Ja u siebie w adaptacji zmieniałem jak sie nie myle z 0 na 1 i radio na fis sie pokazał
-
Problem z tylną klapą w a4 b6
zrób to co kolega wyżej dał na filmiku miałem identycznie dałem iną blaszkę i zamek jak nowy
-
Brak zegara oraz kilometrów A4 B6 1.9 AWX
Witam Mam problem tak jak na zdjęciu pojawia mi się zegar i kilometry z dnia na dzień takie coś się stało jak jade to po czasie całkowicie znika jak chce ustawić zegar to wariuje wszytsko macie może jakiś pomyśl co jest do wymiany miał ktoś podobną sytuację http://www.directupload.net/file/d/3723/zrdx7vgq_jpg.htm
-
Audi A4 B6 1.9TDI BRAK MOCY JAK CIĄGNIE OD DOŁU
Podziękował ---------- Post dopisany 05-06-2014 at 07:09 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2014 at 07:33 ---------- Naprawione okazał się przewód od gruszki do zaworu N75 przy zaworze był pęknięty i lewe powietrze 10 min pracy przewód za 5 zł i jest znów MOC Zamykam temat Pozdrawiam