Treść opublikowana przez visabita4
-
[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
220 km/h bez problemu ale mam go na virusie
-
Audi A4 B6 1.9TDI BRAK MOCY JAK CIĄGNIE OD DOŁU
noo muszę logi przewertować ---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ---------- A możecie mi powiedzieć co to jest boo jest to luźne bardzo i było wcześniej jakimś drucikiem zrobione ??
-
Audi A4 B6 1.9TDI BRAK MOCY JAK CIĄGNIE OD DOŁU
Witam mam pytanko Audi A4 B6 1.9 TDI 130 KM na virusie 170 KM Słabo mi ciągnie od dołu taki muł 2 tyś obrotów jak turbo się wkręca idzie bez problemu wcześniej tego nie miałem przepływke wykręciłem była czysta na kompie zero błędu turbo regenerowane niecałe rok temu Macie może jakieś sugestie co sprawdzić co to może być Pozdro
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
Poprostu brak dostępu do kanału a bez tego raczej nie dam rady
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
Macie kogoś kto wam to robił katowice lub okolice ?
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
to będzie trzeba ciąć zobaczymy co z tego będzie
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
No czytam że użytkownicy też wyrzucali kata i nic się nie działo a wsadzaliście samą rurę czy wybebeszyć kata i wsadzić w niego rurę jest odczuwany teraz jak depnę mocno to puści smoka bez kata będzie to większe będą za mną ludzie widzieli drogę jedni piszą tak to inni siak i nie wiem czy staci to na mocy czy nie już głupieje za dużo tych wątków
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
Witam wiem że mnóstwo jest założonych tematów na ten temat ale potrzebuje wyjaśnień mam Audi A4 B6 1.9 TDI AWX 130KM na chipie 170 KM auto zaczeło mi zamulać przy niskich obrotach dopiero jak powyżej 2 tyś tubo się włączy to idzie wcześniej tego nie było logi robiłem i wszystko jak powinno być , więc czytając może wyciąć kata dochodzi do 200 tyś więc wydaje mi się że będzie już słoma. Turbo było robione jakieś rok temu i w solidnej firmie więc to wykluczam Moje pytanie dzwoniłem do firmy w Katowiacach do Gawrońskich ceni się renomą i powiedzili mi że jak katalizator jest odrazu za turbiną to straci auto na mocy a jak jest dalej to bez problemu można wycinać jakie są wasze sugestie i jak mniej wiecej to zrobić jakieś rady Pozdrawiam
-
Przepalający smród w czasie jazdy
10 min czyszczenia karcherem i problem znikł jak wymieniali mi olej to zapomnieli o okularach i trafić nie potrafili na to wychodzi Temat uważam za zamknięty dzięki za rady
-
Przepalający smród w czasie jazdy
noo dokladnie mam to samo chodz wycieku zbytnio nie widzę
-
Przepalający smród w czasie jazdy
Witam Mam pytanko nie wiem czy ten temat w dobrym wątku jak coś to sorki Moja sprawa czuje smród w środku w czasie jazdy ale tylko jak mam otwarte okno i jak mu naprawdę mocno przycisne i go przeciągne jagby się coś przepalało. w bagażniku wszystkie zaślepki zasylikonowałem bo myślałem że to z tą ciągnie byłem sprawdzić cały układ wydechowy powiedzieli że jest ok zero nieszczelności Macie jakieś może skojażenia czy kończący katalizator coś takiego wydobywa czy na co zwrócić uwage Pozdro
-
Moduł pod siedzeniem pasażera Audi A4 B6 pomoc
ok dzięki za podpowiedź
-
Moduł pod siedzeniem pasażera Audi A4 B6 pomoc
No tak to już było dopiero wczoraj to zauważyłem jak tam zerknołem, a za co można sobie posiedziedziec nie ma wylaczenia przedniej poduszki moze ktos jezdzil z fotelikiem na przednim fotelua tak serio jak odepne żółtą wtyczke to nie pokazuje np na wyświetlaczu że śą otwarte drzwi
-
Moduł pod siedzeniem pasażera Audi A4 B6 pomoc
Witam Mam pytanko gdy otworze tylne drzwi nie zaświeca mi się oświetlenie, lub otworze tylne lub drzwi od pasażera to po liczmy 30 sec sam się zamyka. po otwarciu drzwi kierowcy lub bagażnika nie zamknie się sam zobaczyłem pod siedzeniem takie dwa kable ucięte i żółta wtyczka z lutowana jakiś rezystorek czy ktoś coś może mi powiedzieć co i do czego to jest ?? Pozdro
-
Stuka coś z przodu! Co to może być?!
jagby komuś się przydało i wyżej poczyta okazało się poduszka lewa od kierowcy zero pęknięcia niby ok mały wyciek było widać i to było przyczyną stuki przy odpaleniu silnika stuki przy zmianie biegów czasami o raz przy skręcie
-
Sygnał dźwiękowy po zaświeceniu się rezerwy
Nie doprowadzaj do rezerwy :P taki żarcik
-
stuki z przodu prawa strona - co to może być ?
podziękował za podpowiedz jutro podjadę gdzieś na kanał i zabieram się za to dam znać czy coś znalazłem
-
stuki z przodu prawa strona - co to może być ?
noo stabilizatory zero luzu a 3 dni temu byłem sprawdzić cały układ wydechowy bo też przeszła mi taka myśl ale nic zero luzu nawed nowy katalizator był niedawno montowany
-
stuki z przodu prawa strona - co to może być ?
dzięki wielkie za wskazówki wezmę się za to w sobotę
-
stuki z przodu prawa strona - co to może być ?
stuka mi czasem przy odpaleniu silnika dlatego wszyscy że to dwumas jak pod górkę mu depne to słysze stuk albo nawed na luzi jak wejde w zakręt mocno to stuknie i czasami jak przyhamuje tzn jest to takie jedno stuknięcie
-
stuki z przodu prawa strona - co to może być ?
mam niestety ten sam problem mi dwóch mechaników powiedzieli że dwumas stuka no i co dwumas i sprzegło z LUKa i jak stukało tak stuka wachacze nowe tłumik u gawrońskich sprawdzony zero luzu niczego zostały mi poduszki pod silnikiem tylko jak narazie nie mam dostępu do kanału
-
podstawa CB
SUPER MOCNA PODSTAWA 125 PL SIRIO ORYGINALNA !! (3585498871) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. mam taką na dachu i 220 km/h i się trzyma
-
Gdzie poduszki silnika ?
Witam Panowie i Panie wiem głupie pytanie trochę heh ale mam te auto od miesiąca i noo nie widzę tych poduszek moje auto Audi A4 B6 1.9 TDI AVANT Prośba lewą poduszkę widzę a gdzie szukać prawą poduszkę noo za nic nie mogę jej zlokalizować a i jeszcze pytanie czy to sprawdzenia poduchy lewej prawej i od skrzyni potrzebny kanał czy jakoś się dostane do nich :) Pozdrawiam
-
Stuka coś z przodu! Co to może być?!
Kolega mi wcześniej pisał żeby sprawdzić poduszki pod silnikiem pisał ze miał identycznie i mu się prawa poducha poluzowało dokręcił i było ok ale jeszcze nie sprawdziłem jej
-
Stuka coś z przodu! Co to może być?!
też schęcią się dowiem bo mam ten sam problem zawieszenie sprawdzony wszytsko ok dwumas wymieniony i co dalej puka i też stuka przy zapaleniu