Treść opublikowana przez danek*
-
[B7 ASB] Audi b7 Na owms 19
Lekko wystaje . Z przodu 1cm dystans bo felga haczyla o zacisk a z tylu 0,5 cm ten sam problem co z przodu
-
[B7 ASB] Audi b7 Na owms 19
Dzięki et 40 opona 235/35 czasami przytrze o osłony nadkoli ale to tylko czasami
-
[B7 ASB] Audi b7 Na owms 19
Dzisiejszy zakup?
-
[B7 ASB] Audi b7 Na owms 19
Listwy są tylko jeszcze nie zrobiłem zdjęć. Bo auto całe z soli. Nowe graty czekają na cieplejsze dni
-
[B7 ASB] Audi b7 Na owms 19
Odświeżymy trochę kotleta. Autko cały czas u mnie kręci km i troszeczkę się zmienia ? Wpadły nowe koła oems 19, listwy s4 dyfuzor s4 +wydech s4 lotka s linę, gwint ap. Jak się podoba ?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Witam i zapraszam https://www.facebook.com/events/451015668367171/?ref_dashboard_filter=upcoming
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
Dydo kolejny avant w twoich rekach wygląda jeszcze lepiej, myślę ze w nysie zobaczę autko na żywo
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jest naprawdę pięknie
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Może i ja się pojawię ja się wyrobie, poznać forumowiczów
-
A4 B7 Avant 3,0 TDi quattro 2007 r.
Naprawdę ładna sztuka i kolejny Asb A kolor powala na kolana, Jakieś plany względem autka
- B7 Crew
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Witam proszę o Like i udostępnianie dalej https://www.facebook.com/photo.php?fbid=601060213314946&set=a.592205840867050.1073741831.474699325951036&type=1&theater
-
[B7 ASB] Audi b7 Na owms 19
Podłokietnik zawitał w autku 3sdm na autku 3SDM juz na autku
-
[B7 ASB] Audi b7 Na owms 19
18 4x8,5 j et 42:wink:
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
dokładnie gdzie i o której jak była by możliwość to Krapkowice
-
[B7 ASB] Audi b7 Na owms 19
Trochę potworki są ale coś za coś ---------- Post dopisany 22-02-2014 at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany 19-02-2014 at 22:21 ---------- Gałka od marcin_o23 I nowa felga
-
[B7 ASB] avant / S- line / quattro - angry bird by okopa3
Kolor naprawdę masakra a te nowe 19?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
dokładnie może coś się zmieni bo na razie czysta seria
-
[B7 ASB] avant / S- line / quattro - angry bird by okopa3
fajne mody i kolejny ASB na Opolszczyznie ,
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
sory pany ale brudnym autkiem bym musiał przyjechać co powiecie na następna sobotę w krapkowicach ?
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
Witam kolegę z niemodlina:decayed:
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Kurde dopiero teraz przeczytałem, jak widać się nie wyrobie
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja jestem za ale mi pasuje sobota
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Witam do do spota tez sie pisze dla mnie najlepiej sobota
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja moją posiadam od listopada, Jak na razie co zrobiłem w niej to wymiana wszystkich płynów i tylne hamulce , paliwożerna tez nie jest jak jej dobrze ciśniesz to 10,5 a jak normalnie to 7-8 ale to max. Przy wymianie musisz liczyć 8 l oleju . Jak na razie nie mogę narzekać na mojego potworka