younior

• Ostatnia wizyta

O younior

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia younior

Reputacja

1. Zgadza sie, koszt (raczej) nie byl duzy. Post z namirem podalem w watku z serwisami - dzieki za sugestie.
  2. Serwis znajduje sie pod adresem: Krasickiego 68e 05-500 Nowa Iwiczna Polecam z czystym sumieniem, mialem problem z autkim opisany tutaj. Poprawna diagnoza usterki odbyla sie juz podczas rozmowy i przedstawienia objawow. Koszt naprawy (z tego co sie dowiadywalem) rowniez nie duzy, bardzo szybki czas realizacji zlecenia - samochod odebralem nastepnegnia dnia po lawetowaniu.
  3. Ufff... Problem rozwiazany! Na szczescie to byla tylko cewka zaplonowa... Audi do mnie wrocilo
  4. Drodzy, Potrzebuje Waszej pomocy. Dopiero co odebralem moj samochod i nie wiem czy mam mega pecha czy taki model kupilem. Silnik zjezdzajac z gorki zaczal mi "telepac" jakby wpadal w jakies wibracje sa one wyczuwalne w kabinie kierowcy. Dodatkowo swieci sie kontrolka "system kontroli spalin" stoje teraz na poboczu i nie wiem co zrobic. Pomozcie prosze! Jezeli trzeba gdzies jechac to podajcie namiar na jakies sprawdzone i godne polecenia miejsce w Warszawie. Dziekuje Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
  5. Tak, dziś odebrałem Pierwsze kilometry już zrobione. Radość z jazdy TOTALNA! Zrobię jakieś zdjęcia w weekend i wrzucę na forum. Co do tego "studzenia" to po jeździe staram się potrzymać chwilę (10-15 sek) auto na trybie "P".
  6. Odbieram jutro moją A4 i jest jedna kwestia, która mnie męczy. Jest to mój pierwszy samochód z turbiną.. Ja zawsze słyszałem o tym, że turbinę trzeba studzić - czy to prawda? Jeżeli tak to na czym to "studzenie" polega? Dzięki za odpowiedź. ---------- Post dopisany 30-10-2013 at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2013 at 11:15 ---------- Nikt nie pisze, nikt nie dzwoni. Pytanie jest az tak glupie?
  7. wrclaguna jestem z Warszawy i bardzo dziękuje Ogólnie myślę, że będę mógł podjechać gdzieś dalej jeżeli stosunek jakości do ceny będzie lepszy.
  8. 2.0 tfsi będzie moim pierwszym silnikiem z turbo, dlatego też zastanawiam się nad chiptuningiem. Zastanawia mnie tylko czy istnieje coś takiego jak bezpieczny przyrost mocy? Jeżeli to taki w jakich granicach powinien on się znajdować? Znalazłem na stronie jakiejś firmy (z tego co wyczytałem na forum, to dobra firma) taki projekt: MR-MOTORS - chiptuning / kompleksowe modyfikacje programowe oraz mechaniczne / warsztat samochodowy / Wydaje mi się, że to duży wzrost względem 211KM. Jakie są Wasze opinie w tym temacie?
  9. Rozumiem... liczyłem, że będzie jakiś 1000 mniej No ale to tylko moje założenia nie poparte żadną wiedzą. Znacie może jakieś*sprawdzone firmy, które robią takie rzeczy?
  10. wrclaguna, dzięki za sugestie. Narazie jestem na etapie rozkminiania czym wogole różnią się te wersje MMI Możesz mi powiedzieć ile Ciebie kosztowała taka przyjemność?
  11. W samochodzie, który właśnie kupuję zamontowane jest radio Audi Concert. Szczerze to nawet nie wiem czy to najgorsze możliwe radio czy są jakieś inne. Dopiero się wkręcam w tą markę (to moje pierwsze Audi). Rozumiem, że w razie przeróbki muszę liczyć się z wydatkiem rzędu ok 3500-4000 zł to faktycznie nie mało.
  12. Witam, szukałem na forum ale nie udało mi się znaleźć informacji o sprawdzonych firmach, które zajmują się doposażaniem Audi, zmiana zwykłego audio na nawigację z MMI. Czy ktoś klubowiczów ma doświadczenie w tym temacie i wykonywał u siebie taką operację albo może ktoś zajmuje się tym profesjonalnie? Zastanawia mnie na ile jest to inwazyjne z punktu widzenia auta oraz jaki mniej więcej może być koszt.
  13. Witam wszystkich klubowiczów! Jestem z Warszawy, właśnie kupuje moje piewsze Audi w życiu ( jaram się jak głupi! ). Konkretnie jest to A4 Avant B8 2010r z silnikiem 2.0TFSI, napęd quattro, skrzynia s-tronic. Samochodzik będzie w moim posiadaniu mniej więcej za 2 tygodnie wtedy będę mógł przedstawić go Wam bliżej.