Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michulek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michulek

  1. michulek opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Cześć Nie mogę ukończyć testu drogowego, czujnik skrętu zakodowany, ale dalej kontrolka abs i esp świeci. Dodam że błąd 18256 cały czas jest i nie da się go skasować. Beldow na silniku brak. Ma ktoś jakis pomysl? Poszło z LG
  2. Polecam! Dzięki goldi. Kawal dobrze wykonanej roboty fotele jak nowki ? No i ogromny plus za hamulce w nieszczęsnej bestii ? pozdro
  3. Zajechalem
  4. Polać wam , dzięki
  5. Panowie potrzebuje felgi zregenerować. Ranty do zregenerowania itp. Możecie coś polecić ?
  6. zamilcz, kuRYwa... Kaju gti sprzedane ale młody mówi że nic nie znalazł. Najebales się i posiales xd Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Tak to się teraz nazywa hehe . po takiej awarii dostał w dupe i sobie na pewno lubi oleju lyknac to tylko 1.9 nic mu nie będzie poza tym ile można dymic na czarno haha
  8. Nooo póki co żyje. Ale po 1 odpaleniu klepal jak głupi. Wszystko ustawione i chodzi pięknie.nAwet mniej dymi haha u młodego w golfie nie został czasem mój wyjmak do pinów czerwony? przedzwoń do niego i spytaj, bo kuźwa nie mogę go znaleźć Dam znac. Chyba że już gofra pogonił Szczurek plamisz haha przyjechał na chwilę i zostawił kałuże
  9. Nooo póki co żyje. Ale po 1 odpaleniu klepal jak głupi. Wszystko ustawione i chodzi pięknie.nAwet mniej dymi haha
  10. A gdzie tam. Pompa bałaganu narobila
  11. Pompa padła, rozrząd przeskoczył takie tam. Rozrząd nowy pompa 11 wsadzona dziś byłem jescze dawkę uregulować i jest ok na razie
  12. Cześć i czołem ! Audi zmartwychwstalo co prawda jeszcze trochę kuleje ale dojdzie do ładu ? w niedzielę ktoś będzie ? Po krótkiej przerwie bym zawitał o ile kobita nic nie wymyśli
  13. Tylko znajdź dobrego awx. Trzeba zobaczyć co z tym i żeby mechanik na hajs nie orznal
  14. Rozrząd robiony 15 tkm temu pasek cały. Wątpię żeby się przestawił. Pewnie i tak silnik do wymiany
  15. Siema Wczoraj po 22 moj avg umarł... Jechałem, coś strzelilo i już nie odpala. Także pojezdzillem na spoty eh.
  16. Spoko ? sam muszę swoją wymienić bo uszkodzilem...
  17. W temacie z dokladania tempomatu masz ładnie opisane co ściągnąć żeby się do tego dostaćhttp://a4-klub.pl/index.php?/topic/18758-montaz-tempomatu/
  18. Siema Mam pytanie o zmianę kierownicy z racji tego że uszkodzilem taśmę airbag zamierzam zmienić kierownicę na 3 ramienna mam polifta i taki zestaw do kupienia http://olx.pl/oferta/kierownica-audi-s4-s6-sline-plus-poduszka-i-tasma-CID5-IDayBNt.htmlpodejdzie to ?
  19. Za Andrzeja huehue
  20. Jak coś mam klucz do kiery
  21. A masz pin chociaż w tym miejscu z kawałkiem kabelka? Jeśli tak to mogę ci pomóc
  22. Bodajże czerwono niebieski zmostkuj z tym safe pin. Ja tak mam i hula 5 minut roboty
  23. Będę blisko wiec zawitam
  24. http://olx.ro/i2/oferta/vand-audi-trenulet-ID1gINf.html#a6025d51b0okazja !
  25. michulek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Już sobie z tym poradzilem ale dzięki za odpowiedź. Tak jak mówisz musiałem przekręcić taśmę. Zakodowalem ponownie wszystko i działa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.