Treść opublikowana przez michulek
-
Spoty wrocławskie
Siema wczoraj dokładałem sobie tempomat i po ponownym założeniu kierownicy wywaliło mi błędy abs i esp (01044 i 00778) Co spartaczyłem? uszkodziłem taśmę airbag czy co. Pomogłby mi ktos to dzis ogarnać? Stawiam dobre piwko Już sobie poradzilem . sterownik na nowo zakodowac musiałem.
-
Montaż tempomatu A4 B5
Wszystko już pozakladalem jutro się tylko wepne w te piny. Jakoś po prostu ich nie ogarnalem Co zrobiłem źle po złożeniu kierownicy wywala błąd hamulców abs i esp... A dokładnie 01044 00778
-
Montaż tempomatu A4 B5
Wszystko rozumiem.... Chodziło tylko o numery pinow w kostce.
-
Montaż tempomatu A4 B5
W które przewody się wlutowales
-
Montaż tempomatu A4 B5
Wyciągnąć ta Biała kostke to istny koszmar
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Powodzenia
-
Spoty wrocławskie
U kaja bede może za tydzień poki co teraz chciałem wyciągnąć radio bo się jutro zamieniam
-
Spoty wrocławskie
Który to Janusz b5 tak okaleczyl haha. Ja pewnie też zawitam. Ma ktoś może klucze zeby radio wyciągnąć bo pilne dziś potrzebuje to zrobić
-
[Lublin] ABS włącza się pod koniec hamowania, brak komunikacji z ABS
Aaa już rozumiem dzięki mam nadzieję że to cos pomoże bo to męczące pod noga
-
[Lublin] ABS włącza się pod koniec hamowania, brak komunikacji z ABS
Co tam trzeba posciagac zeby się do tego dobrać bo przyznam że tego nie ruszyłem jeszcze
-
[Lublin] ABS włącza się pod koniec hamowania, brak komunikacji z ABS
U mnie przy hamowaniu to samo tyle że żadne błędy i abs się nie świeci. Czym te koronki najlepiej wyczyścić ?
-
Spoty wrocławskie
Przeciwmgłowe trzeba było włączać hehe
-
Spoty wrocławskie
To ja wpadnę
-
Spoty wrocławskie
siema Jutro ktoś będzie ?
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Pompka właśnie przyszła teraz tylko jakiś ładny scyzoryk znaleźć i działamy
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Jak zadziała to będzie dobrze jak nie to się kupi kabelek
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Do commandera i do 409 lub 311 kable się czymś różnią ?
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
No to fajnie tylko przydałoby się mieć vag can+ żeby ten pin wyciagnac. Od viakena rozumiem najlepiej. Resztę to już 409.1 vag com zrobię tak ?
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Najwidoczniej. Rozumiem że lepiej używke. Dużo z tym roboty bo z tego co tu czytam bede miał problem żeby wyciągnąć pin na szczęście licznik vdo pol fis
-
Wyświetlacz .
Jaki masz wyświetlacz bo jeśli pol fis tzn mały ekran to się nie da
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Muszę taki sobie ogarnąć bo już denerwuje otwieranie z kluczyka http://olx.pl/oferta/pilot-kluczyk-audi-a3-a4-a6-a8-s3-s4-s6-s8-tt-wysylka-pobranie-CID5-IDaO0h9.htmlmyślicie ze to będzie dobre czy raczej szkoda kasy
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
8D0.862.257 E - 1999-2003 - Alarm. Pilot (433 MHz) Dodatkowa syrena z aku. "GB." (Audi A3/A4) jak to Sam odpowiedziałem sobie na pytanie ale nie ogarnalem tematu...
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Witam, tak jak kolega mik_ey chce dorobić scyzoryk lecz pompka nie obsługuje wiec zakupiłem taka 8D0.862.257 E tylko nie wiem jaki pilot mam do niej kupic. Może ktoś poradzić ?
-
Po otwarciu drzwi nie zapala się lampka
Zabrałem sie za czyszczenie tego ustrojstwa i niestety misja zakończyła się niepowodzeniem. Konkaktron nie pomógł... Czyżby czekała wymiana zamka ? Dodam że 1 mikrostyk zauważyłem w zamku a 1 przy klamce. Coś mogłem przeoczyć ? Coś spieprzyc ? Byc może było tam kiedys grzebane przy wymianie drzwi.
-
Po otwarciu drzwi nie zapala się lampka
No ok dzieki, mam nadzieje,ze go namierze i to cos da