-
nie świeci led
lampa świeci sama z siebie nic nie robiłem
-
nie świeci led
tak sprawdzone
-
nie świeci led
Witam Szukam szukam i nic nie znalazłem a dziś taki problem pojechałem do pracy ok wracam odpalam auto a tu spalona żarówka na desce wychodzę sprawdzić i nie świeci led na lewej przedniej lampie i co teraz pomocy
-
Moja a4
foty są ok wystarczy kliknąć i są duże a co do lakieru kurcze nie wiem gdzie to sprawdzić? Ps mam ją dopiero 3tygodnie:)
-
Moja a4
Witam daje obiecane fotki mojej gablotki 1,9 około 160KM Pewnie sie bedziecie czepiać do niedochodzących drzwi z tyłu ale spoko dociągne je tylko znajdę chwilę nie wiem kiedy image hosting screen shot software image upload no compression Jak sie podoba??? Ps są jakieś spoty w łodzkim Co do zmian bo ktoś zapytałe to nie będę zbytnio nic robił ewentualnie zimą pomaluje felgi na ciemniejszy kolor
-
Jaki silnik i co z egr
czyli tak mam AVF co do egr to nie ma sensu wymieniać tylko zaślepić coś tam:) jak bede mial chwile to sie zagłębie w temacie a co do oleju to chyba pelnysyntetyk tylko czy nie był lany półsyntetyk (to tu już moze być filtr cząstek stałych) dzieki za pomoc kris a
-
Jaki silnik i co z egr
Witam jestem tu nowy przeszukuje forum i nie wiem. A mianowicie>>>>>>>>> Mam nowego wariata:decayed: b6 1.9 tdi 6 skrzynia silnik podkręcony przez mtm nie wiem jaka moc sprowadziłem tydzień temu zdjęcia dodam w tygodniu jak kupię aparat. Ale wracając do tematu>>> -nie wiem jakie mam oznaczenie silnika po czym to rozpoznać (ok już wiem mam AVF) teraz jak to zmnienić w funkcji o mnie -a drugi problem to co zrobić z egr bo leci olej z tych przeciwległych dziurek -i 3 jaki mam zalać olej przy wymianie nie wiem jaki był zapomniałem zapytać właściciela przbieg 235tys km Jeśli piszę tam gdzie nie powinienem lub niezgodnie z regulaminem to przepraszam i czekam jednocześnie na odpowiedzi Pozdro audimaniacy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszytkich audimaniaków. Jestem tu nowy ponieważ kupiłem a4 avant 2003 rok w sline. Pozdrawiam