Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafalperka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafalperka

  1. rafalperka odpowiedział(a) na rafalperka temat w Audi A4 B8
    lampa świeci sama z siebie nic nie robiłem
  2. rafalperka odpowiedział(a) na rafalperka temat w Audi A4 B8
    tak sprawdzone
  3. rafalperka opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam Szukam szukam i nic nie znalazłem a dziś taki problem pojechałem do pracy ok wracam odpalam auto a tu spalona żarówka na desce wychodzę sprawdzić i nie świeci led na lewej przedniej lampie i co teraz pomocy
  4. rafalperka odpowiedział(a) na rafalperka temat w Audi A4/S4 B6
    foty są ok wystarczy kliknąć i są duże a co do lakieru kurcze nie wiem gdzie to sprawdzić? Ps mam ją dopiero 3tygodnie:)
  5. rafalperka opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    Witam daje obiecane fotki mojej gablotki 1,9 około 160KM Pewnie sie bedziecie czepiać do niedochodzących drzwi z tyłu ale spoko dociągne je tylko znajdę chwilę nie wiem kiedy image hosting screen shot software image upload no compression Jak sie podoba??? Ps są jakieś spoty w łodzkim Co do zmian bo ktoś zapytałe to nie będę zbytnio nic robił ewentualnie zimą pomaluje felgi na ciemniejszy kolor
  6. rafalperka odpowiedział(a) na rafalperka temat w 1.9TDI
    czyli tak mam AVF co do egr to nie ma sensu wymieniać tylko zaślepić coś tam:) jak bede mial chwile to sie zagłębie w temacie a co do oleju to chyba pelnysyntetyk tylko czy nie był lany półsyntetyk (to tu już moze być filtr cząstek stałych) dzieki za pomoc kris a
  7. rafalperka opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam jestem tu nowy przeszukuje forum i nie wiem. A mianowicie>>>>>>>>> Mam nowego wariata:decayed: b6 1.9 tdi 6 skrzynia silnik podkręcony przez mtm nie wiem jaka moc sprowadziłem tydzień temu zdjęcia dodam w tygodniu jak kupię aparat. Ale wracając do tematu>>> -nie wiem jakie mam oznaczenie silnika po czym to rozpoznać (ok już wiem mam AVF) teraz jak to zmnienić w funkcji o mnie -a drugi problem to co zrobić z egr bo leci olej z tych przeciwległych dziurek -i 3 jaki mam zalać olej przy wymianie nie wiem jaki był zapomniałem zapytać właściciela przbieg 235tys km Jeśli piszę tam gdzie nie powinienem lub niezgodnie z regulaminem to przepraszam i czekam jednocześnie na odpowiedzi Pozdro audimaniacy
  8. Witam serdecznie wszytkich audimaniaków. Jestem tu nowy ponieważ kupiłem a4 avant 2003 rok w sline. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.