Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Poker

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Poker

  1. +1 za ciemne szyby, tak jak u mnie i nie jest strasznie (na razie) gleba + felga podstawa i jest zacnie.
  2. POLECAM w 100% - tak samo z zadowoleniem. Wszystko zawsze na czas , solidnie bez żadnych problemów. Od 4 lat naprawiam samochodu u właściciela Pawła i nigdy nie pomyślałem o zmianie zakładu. Naprawy wykonuje na najlepszych częściach - hurtownia Carex Nowy Sącz Właściciel S6 C5 i A3 Ulotka i telefon wyżej. Pozdrawiam.
  3. http://allegro.pl/audi-a4-b5-1-9tdi-afn-110km-bogata-wersja-i5495715728.html Jak cena samochodu rośnie im starsze tym droższe :grin: aż miło ogląda się swój eks.
  4. Ktoś chętny na przyciemnienie szyb u Criss'a na Nadbrzeżnej...rabaty!
  5. b5 pasowało sprzedać , a jeździć czymś muszę. padło na bardzo zadbany egzemplarz sline w quattro by później a3 służyło jako samochód na zimę..wszystko przemyślane Ryba..vossen to nie 16 gdzie wszędzie/szybko się dotrze
  6. Jestem zainteresowany Łukasz negocjuj dobre pieniądze razem z FMIC do mojego nowego nabytku do poruszania się na codzień... Audi A3 8L 3D S line 2002 1.9TDI ASZ 131KM QUATTRO LZ3M Moja b5 już dawno się sprzedała...4 lutego za dobre pieniądze a nawet bardzo dobre koszt zakupu był 4300zł a po roku i kilku modach wizualnych wartość samochodu wzrosła do 9400zł Nowy nabytek od 22 marca.
  7. http://allegro.pl/audi-a4-b8-s-line-2011-2-0tdi-170km-webasto-led-bi-i5133092147.html Czas na coś nowszego
  8. Audi sprzedane - wystarczy nie pełne 4 dni :decayed: Pojechało na dolnyśląsk: Bystrzyca Kłodzka ja mam dwie E75
  9. lampy na handel są właśnie...jesteś chętny? pw:wink: to coś w tym stylu...stan igła DEPO LAMPY Angel Eyes RINGI Audi A4 B5 Black Depo FK (4214387229) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany 17-06-2014 at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2014 at 21:39 ---------- tak było: tak jest: doszła jeszcze osłona na misę oleju/lusterka polift - prawe duże/znaczek czerń połysk. Problem zaczyna się już na wyjeździe od domu:grin: dodam w roku robię 15/20 tys km Gwint udało się ruszyć tylko w dół Przód 58/59 tył 60,5:wink: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7893a8637d81bd50.html Tak jak stoi z zawieszeniem + felgi 18'' lato Audi idzie do żyda..czas najwyższy zmienić zainteresowani na pw - jutro powinno ukazać się ogłoszenie.
  10. A jakiś dobry mechanik?? Jakiś numer na pw kolegi od autolawety czy tam ciężarowego.
  11. Witam. Ktoś z Wrocławia dysponuje autolaweta? Lub ma kogoś znajomego w możliwych pieniądzach?
  12. i jak Krzysiek będziesz brał ten sprzęt?
  13. Ostateczna cena 200zł kto chętny pisać Kamila musisz pytać o podłączenie itp
  14. Myślę że 250zł za całosć
  15. Wzmaczniacz to tak: Magnat Tribal X Two - taki sam jak tutaj: http://www.audiosklep.pl/magnat-tribal-x-two-p-2693.html a skrzynia Logitech. Wszystko ładnie brzmi
  16. na handel..ktoś czegoś potrzebuje lub może całość?
  17. http://s7.directupload.net/images/140903/5gxjpanq.jpg http://s1.directupload.net/images/140903/cshfh5dx.jpg Tymczasem na zachodzie
  18. tak tak mam jeden komplet lamp poliftowych
  19. Pany gdzie się widzimy jutro i ruszamy z konwojem pod brame? i o której godzinie? Opcja 1 i opcja 2... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/82cf22ac093435e8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/abee7cb3f338238a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/18551590a0bccf7c.html
  20. Powoli do przodu...Kamil dzięki wielkie za walkę do samego końca :grin: teraz halo widać z końca świata http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fd59008a8f99dcfa.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9e98596288e62eca.html
  21. Gdy Dominik mi powiedział myślałem że żartuje...a tutaj jednak prawda - grunt że Grzesiek cały jesteś choć samochodu szkoda Jeszcze w piątek jak spotkaliśmy się na drodze miałem pisać że ładnie się prezentuję gdy jedzie...na wszystkie światła pstrykałeś Gratulacje potomstwa! pocieszenie w sytuacji
  22. siara chyba masz złe wieści Od Nas kilka fotorelacji z ostatniego weekendu. Łącko/Kraków zaliczone - na Polish Stunt Cup mega klimat http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef4efced0e253e8d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/11b1405ca31a1a71.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1e0bffbcb0c51cfb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb3331e61e49a641.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee97a8704922e2f9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0336641e07af9d41.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cf844d092854fdc7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1865dc6bed46e91e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43f983c47c7d9d69.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5c42fe0ff4b16f62.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e22da2669adb7bab.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e150e3e7fef8825.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f885b498b166dda.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7c674676ead945dd.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92eb72017ce80c77.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bc253c011d81cd3a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8bff75400cbf8db1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc442d4982ec9253.html
  23. Poker odpowiedział(a) na Poker temat w Małopolskie
    Jako że jestem fanem Audi najbardziej rozglądam się teraz za tą marką później gdybym nie znalazł to co mnie interesuje będę rozmyślał nad propozycjami:wink: Na razie z ciekawszych: 2x Porsche Panamera U KORALA - OFERTA dwa demony:naughty: Białe Demony Mocy - Auto do ślubu Kraków i są 2 ładne A5 (biała/czarna) Piękne Audi a5 - dla Vipó'w Kraków - Auto do ślubu kraków o jaguarach nawet nie wspominam tego jest milion , ale dla mnie nie atrakcyjne. ---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:16 ---------- Dwa białe Lambo - bardzo ciekawa możliwość , skontaktuję się prywatnie.
  24. ktoś ma taką większa ulotkę z vag inwazją? jak u Maćka na szybie z tyłu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.