Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bogdanel

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bogdanel

  1. prywatnie - dogadałem sie z chłopakiem z servisu Audi/VW w Łodzi
  2. no i wszystko jasne - uszkodzone były wałki rozrządu krzywki , silnik nie chodził równo na wszystkich cylindrach . Koszt naprawy 4 koła - wałki nowe udało sie zdobyć za połowę ceny - miałem trochę szczęścia. dz.. wszystkim za podpowiedzi!!!
  3. dz...Wielkie , dam znać co było powodem awarii.
  4. psiku25 - pisałem do ciebie na gg ale jakoś ciężko cię złapać - napisz na GG 4891982 gdzie można się udać z autem??
  5. no właśnie nie chcę popełnić tego błędu - a czytając już to forum wiem że może być niewesoło. Już chyba lepiej kupić drugi silnik z Angola:]. Taka ciekawostka - jak ruszam przepustnicą ? kiedy nią ruszam ręcznie silnik zaczyna chodzić w miarę normalnie , podczas dodawania gazu niestety przepustnica nie chodzi - tylko w momencie wyłączania silnika widać jak podciśnienie ją otwiera i zamyka..właśnie nie widać żadnych wycieków , turbo OK wałki nie wiem...
  6. bogdanel odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam , też bym sie dołączył ale na razie Auto zdechło - pytanie ? jest ktoś blisko Łodzi i pomoże w zdiagnozowaniu 2,5 TDI V6 , tak jak mogłem opisałem usterkę : http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_diesla/b6_ake_problem_z_silnikiem_brak_mocy-t30835.0.html;msg366211#msg366211
  7. znam - 230 000 km , jedyna dobra rzecz w tym Audiku to cena za która go kupiłem ale teraz wiem dlaczego mogła być tak niska a do Wawy to raczej nie dojadę albo bym jechał z 2 dni:] auto naprawde ma problem z podjazdem na lawetę
  8. dz.. za poprawienie i podpowiedź / oglądam tego linka i niestety jest to czarna magia po za tym , że nie wszystko łapie musi być druga osoba do testowania.... Wiadomo - za darmo to i ksiądz w kościele się nie modli , może jest ktoś w okolicach Łodzi i pomoże w zdiagnozowaniu tego silnika ....
  9. witam wszystkich - panowie jestem nowym posiadaczem diesla AKE 2,5TDI,nie miałem do czynienia nigdy dotąd z dieslem. Poczytałem trochę na forum i już sprawdziłem - turbo ,odmę,przepływomierz. Audi bardzo kopci białym dymem i jedzie jakby miało 20kM a nie 180 . Silnik pracuje bardzo nierówno - testy Vag i VAS nie stwierdzają żadnych usterek elektronicznych . Miałem co prawda błędy :553,777,523 ale już podmieniałem przepływomierz i żadnej poprawy - po zresetowaniu błędy już nie pokazały się. Podpowiedzcie co można jeszcze zrobić żeby nie wydawać kasy w ciemno. Fachowiec który oglądał auto stwierdził że trzeba rozebrać silnik bo to jakieś uszkodzenie mechaniczne..... Czytałem też o logach ale nie wiem jak do tego sie zabrać i czego szukać. Czy żeby zlogować auto wystarczy je podnieść do góry czy muszę nim jechać?Mieszkam w Łodzi może znacie jakiś dobry warsztat albo kogoś kto sprawdzi co jest z tym silnikiem...... * nazywaj proszę wątki precyzyjnie - tak aby temat wątku określał jaki problem nęka twoj pojazd(temat poprawiony) [Musashi]
  10. Witam szanowne grono - trafiłem na was w necie , szukając chyba jak każdy porady

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.