norbert26

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez norbert26

1. Mój osiąga 90 stopni po około 10 km. Jednak jakieś pół roku temu wymieniany był termostat, ponieważ nie osiągał 90 stopni.
  2. dziękuje za odpowiedź Pozdrawiam
  3. [b5 AKN] Witam klubowiczów! Podczas jazdy zapaliła mi się kontrolka ABS i wykrzyknik. Po ponownym uruchomieniu silnika kontrolka zgasła i przez pewien okres czasu nie było problemów. Teraz ten problem pojawia się coraz częściej. Po podpięciu pod Vaga pojawiły się dwa błędy, a mianowicie: 18256 P1848 i 1203. Czy ktoś z klubowiczów spotkał się z czymś takim? Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.
  4. Witam klubowiczów!!! Mam awarie z moim autem. Silnik podczas jazdy zgasł (2.5 TDI AKN 150 KM), i nie chce odpalić. W czasie jazdy zapaliła się kontrolka od świec żarowych i mrugała. Po podpięciu pod komputer pokazały się kody usterek- 00550, 0741 i 01441. dwa pierwsze wiem co oznaczają ale nie wiem i nie mogę znaleźć kodu 01441. Czy może mi ktoś napisać co oznacza ten kod błędu.
  5. Czy przy silniku 2,5 TDI [AKN 150kM] wycięcie katalizatora nie zaburzy pracy silnika? Czy ktoś może robił to u siebie? Czy można jakoś zdiagnozować zatkanie katalizatora?
  6. dziękuję za odpowiedźi na moje pytania jeśli chodzi o mechanika to z pewnością go zmienię i pozostałe elementy rozrządu, ale wciąż nie mam odpowiedzi na pytanie czy może to być źle wyregulowana pompa?
  7. Tak wymieniłem tylko te 2 paski bo reszta była bez zastrzeżeń.
  8. Witam klubowiczów! Po wymianie paska rozrządu i paska napędu pompy przy silniku 2.5 TDI (AKN) samochód po około dwóch minutach pracy nie chce się wkręcać więcej niż do około 2 000 obr/min. Przed wymianą takiego problemu nie było. Czy może to być sprawa źle wyregulowanej pompy czy czegoś innego ? Chcę wspomnieć że zaraz po uruchomieniu silnik pracuje bez zastrzeżeń, przez około dwie minuty.
  9. Mam na imię Norbert, jestem posiadaczem Audi A4 avant 2,5 TDI