andikol

O andikol

Osiągnięcia andikol

Reputacja

1. miałem passata b6 z silnikiem bpw z dpf i do momentu sprzedaży i przebiegu 240tyś.nic nie drgał i chodził jak zegarek ,mam teraz w audi bre ten lubi sobie nikiedy trochę podrgać.
  2. Nagram dzwięk silnika w poniedziałek lub wtorek. Dzwięk jest słyszalny z filtra powietrza jako dudnienie,myślę o wymianie dzwigienek zaworowych i uszczelek pompek, niby broki na wałku od pompowtrysków są na miejscu,ja widziałem tylko dwa a w 1,9tdi pisali o czterech brokach a jak jest w 2,0tdi 16v proszę o podpowiedzi pozdrawiam!!!
  3. Witam i pozdrawiam wszystkich klubowiczów .Moje audi 2,0tdi bre od pewnego czasu hałasuje z filtra powietrza,moc jest, nie dymi,jedzie normalnie, bipy -20do-45,wałki i krzywki wyglądają jak nowe,co może być przyczyną takiego dziwnego hałasu. Pozdrawiam i proszę o sugestie.Auto jest w orginale bez dpf.
  4. witam jestem z Czarnkowa w Wielkopolsce i jestem posiadaczem audi a6 c6 pozdrawiam wszystkich z a4 klub