Treść opublikowana przez ewkaa
- B7 Crew
-
Tarcze biją po przetoczeniu, pomocy chłopcy
po ponownym przetoczeniu brak bicia na tarczy.
-
Tarcze biją po przetoczeniu, pomocy chłopcy
no właśnie te co teraz mam to zimmerman
-
Tarcze biją po przetoczeniu, pomocy chłopcy
devastation, poleć coś co kupić. tarcza na 320mm
-
Tarcze biją po przetoczeniu, pomocy chłopcy
tylko ze moje tarcze prawie nowe było lekkie bicie wiec do przetoczenia, a po przetoczeniu takie coś. spróbować przetoczyć jeszcze raz?
-
Tarcze biją po przetoczeniu, pomocy chłopcy
to jakie tarcze kupic co polecacie
-
Tarcze biją po przetoczeniu, pomocy chłopcy
czyli wina tokarki? a raczej zamocowania
-
Tarcze biją po przetoczeniu, pomocy chłopcy
klocki nowe ---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ---------- chyba kupię nowe tarcze, ale mam stracha że jak kupię nowe to żeby nie trafić na wadliwy materiał,co polecacie?? jaka firma najlepiej?? ---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ---------- tarcze po podpięciu pod czujnik zegarowy na maszynie, na sklai czujnika zakres był od zera do max czyli masakra.po przetoczeniu wszystko równo zero odchyłów. co jest przyczyną ze tarcze wyprostowane a tak masakrycznie biją?
-
Tarcze biją po przetoczeniu, pomocy chłopcy
zdejmowali ---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- a piasty wymieniane były ok rok temu bo łożyska buczały i wymieniałam łożysko i piaste
-
Tarcze biją po przetoczeniu, pomocy chłopcy
Witam Musiałam w swojej B7, przetoczyć tarcze, gdyż pojawiło sie od dłuższego czasu bicie wyczuwalne na pedale hamulca. Okazało się ze tarcze są krzywe. Tarcze po przetoczeniu ( toczone tylko miejsca docisku klocka wewnętrzna i zewnętrzna strona) wszystko dobrze poskręcane 2 razy sprawdzone, pedał mi zaczoł skakać góra i dół , co się mogło stać? Wszystko sprawdzone dwukrotnie. Wątpie aby były źle przetoczone bo wszystko było miirzone czujnikiem zegarowym i sprawdzane co do milimetra. Proszę o porady co może być przyczyną ze po przwetoczeniu przy hamowaniu pedał mi lata góra dół. Proszę o waszą pomoc chłopaki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wszystkim. Jestem Ewelina i pochodzę z Wrocławia! Za niedługo ogranę swój profil i pokaże moją bestię pozdro dla wszystkich klubowiczów!!