Treść opublikowana przez Sylwek A 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Co ty gadasz? Poważnie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie jak tam zlot w skorzecinie kto się wybrał?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać jak tam panowie po spocie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
U mnie jakoś w tamtym roku miałem wgrana mapę do lpg wymiana filtrów i dwa wtryski nowe do tej pory nic mi się nie dzieje (odpukać w nie malowane: ) ) A doda że instalacja to stag 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.
-
Czy zderzak przód z s4 b5 przed lift podejdzie do a4 b5 polift
Zależy też od stanu jaki jest jeśli jest kpl i ori to dobra cena nieraz chłopaki po 1000zł płacili i do malowania.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To zróbmy spot i zobaczymy co będzie i ile osób się stawi. od rana.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Miałem się wybrać ale jak zwykle wypadło że żniwa i lipa. :/ cóż zrobić. A nad zlotem trzeba by pomyśleć w tygodniu myślę że około 19ej bo te upały to masakra jakaś.
-
Jaki środek do suchej i pomarszczonej tapicerki skórzanej?
Jeśli chodzi o takie środki to pamiętaj że w większości przypadków cena idzie z jakością kolega robi np, carchem, meguaris i shinygarage. Ale wiadomo każdy inaczej reaguje na ceny.
-
Czy zderzak przód z s4 b5 przed lift podejdzie do a4 b5 polift
Tak powinien pasować bez problemu
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie. jak tam kiedy robimy jakiś spot bo to już trochę minęło a my nic dostaje smsy i zapytania na fb kiedy jakiś spot chyba że robimy taki jak ostatnio i grill &chill. tak poza tym Darek jak było na lowdaily?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie. jak tam znosicie upały co prawda dziś lub jutro ma być rekordowa temperatura. Dawid widzę kable są już pod suba szykowane. :-)
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Może był innym autem? ? ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
W mojej okolicy to co jakiś czas widzę ale nie znam właściciela
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dobrze gada.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać knecht dobra firma sam mam takiego od oleju i jestem zadowolony i to bardzo
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać w handlu to pamiętaj że czasem to i weekend w pracy ale kasa też inna.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać kto jest dziś na 2getair?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No i teraz zaczynam szukać kiery bo moja to już tragedia. wytarte na środku że aż brzydko wygląda
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No Darek wiem że masz racje Darek powiem ci że tą homologację to bardziej dla żony niż dla mnie jak jes to już niech będzie. i tak jestem zadowolony.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nie nie chciałem inaczej nym nie dostał homologacji