Treść opublikowana przez Sylwek A 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A właśnie powiedz mi Darek ile gdzie i jaki koszt wyszedł ci przyciemniania szyb? (Jeśli można)Nie pamietam ile ale cos ok 400zl, na pewno poniżej tej kwoty. Przyciemnialem w Turku na Grunwaldzkiej. Taka dobra laska z mężem robi tam A cha no dzięki bo myślę że u siebie pewnie też tak zrobię
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A właśnie powiedz mi Darek ile gdzie i jaki koszt wyszedł ci przyciemniania szyb? (Jeśli można)
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pozdro z trasy Ładnie się autko prezentowało super i pozdro. : )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać ją dziś od rana w kaliszu.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tak myślę ale z tego co dojrzałem to zawias mogę zostawić a sam płat drzwi odkręcić? Dokładnie to płat drzwi wymienić chce
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie ja wczoraj składałem swoje auto i mycie i szmalcowanie potem czyszczenie wnętrza odkurzanie plastiki i alu panowie zdejmował ktoś drzwi i wymieniał płat drzwi? Dużo zabawy z tym?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie jeden kanał znalazłem a gdzie jest drugi?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum i zapraszamy na spoty slupecko konińskie lub w poznaniu chłopaki też robią spoty witamy i zapraszamy.- Spoty Słupecko - Konińskie
Ale ile jest wszystkich kanałów w podszybiu?- Spoty Słupecko - Konińskie
Pod serwem? W którym miejscu? A pod aku pewnie muszę go wyjąć? Czy jak wyciągnę go nic mi się nie stanie mam na myśli immo i te sprawy?- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie. mam pytanie gdzie znajdują się rurki odprowadzajace wodę pod akumulatorem bo dziś patrzę a tam podstawa akumulatora w wodzie.- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać ja dziś progi robilem jak to zobaczyłem to się przekonałem ze ktoś tam majstrował progi odeszły super ale ktoś minią pomalował i myślał że to starczy. :faceplam:- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać.- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie. ją dziś wybrałem się do kina na szybcy i wściekli i powiem że film trochę mnie zawiódł.- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.- Spoty Słupecko - Konińskie
Jedź, jedź jako zwiadowca może jakiś nowy pomysł podrzucisz nam na spotach lokalnych No też myślę zobaczymy co w tym roku zrobią.- Spoty Słupecko - Konińskie
Wiesz ją też ale tu mam ich pod nosem więc pojadę zobaczyć- Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie ktoś będzie na zlocie Bmw w liścu wielkim.- Spoty Słupecko - Konińskie
U to teraz na spot nie wpadniesz?- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.- zdzieranie opon przednich od wewnątrz
A co mu to da ze zrobi zbieżność a okaże się ze ma luzy na wahaczu? najpierw sprawdź wahacze jeśli są ok to zbieżność/geometriaNa stacji od razu podczas pomiaru każdy się pozna co tam może być i ewentualnie niech najpierw sprawdzą potem ustawią i w moich stronach nie sprawiają z tym problemu- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- zdzieranie opon przednich od wewnątrz
Popieram naj pierwszy zbieżność i po tem jeśli to nie ttp w tedy wachacze - Spoty Słupecko - Konińskie