Treść opublikowana przez Sylwek A 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Witam. Ja dziś odebrałem auto po zaciemnianiu szyb i jestem zadowolony z efektu i homologacjia też jest.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dobry panowie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitac.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ten sklep jeśli się nie mylę to mega wat?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie potrzebny zacisk do klocków hamulcowych tył do przed lifta jak ktoś coś to proszę o info.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie coś tu ostatnio cisza, i kiedy robimy jaki spot?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie dziękuję wam wszystkim za zlot myślę że było super a jest to przypomnę pierwszy taki zlot dzięki jeszcze raz i do następnego. :-)
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No widzę. szkoda że ja nie mogłem być.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać właśnie się też dowiedziałem nie wiem jak tam było uzgodnione ale zarządca nie powinien tak postąpić
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać. Dawid aż tak źle było?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To dobrze, trzeba dbać o auto jak o kobietę Oj jeszcze sporo mnie czeka zmian w aucie ale powoli się zrobi: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie. Ją dziś założyłem przewody wreszcie jest komplet a i auto już nie buja na obrotach.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Rafał ją z ręcznym u siebie nic nie grzebalem i po wymianie ręczny trzymał jak przed wypinalem linki i wymieniłem a u ciebie jak jest nie wiem
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać ją dziś odebrałem przewody
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Świece beru trzyelektrodowe siedzą w aucie ale przewody już tu dwa razy musiałem wymienić otóż pierwsze ok ale na aparacie fajki zagiete a u mnie były proste i ostatni kabel nie pasował więc wymiana następne ok proste fajki ale wszystkie kable tej samej długości i dwa leżały by na listwie wtryskowej więc postanowiłem dołożyć i kupić beru na jutro mają być zobaczymy normalnie przewody chodzą po 250 zł u mnie rabat czyli dostanę za 170zł świece wyszły mnie 19zł sztuka Mowa o beru.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie. Panowie co sadzicie o przewodach magne marelli i świecach beru?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie. B5 batalion zamknięty: /
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
No Darek jest super dla mnie zaje. . . . a. Widać że działasz ja myślę u siebie też trochę porezać.