Treść opublikowana przez Sylwek A 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie ją dziś mechanizm wycieraczek wymienialem i byłem na zakupach przy okazji. Bartek ty dziś tak szybko fajrant miałeś?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie ją dziś miałem chrzciny córki i dziś Impres teraz biorę się za progi i małe zmiany w car audio michał widzę że progi ładne: ) super teraz tylko ciekawe jak to na aucie będzie wyglądać.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie czy taka skrzynia do powerbass była by ok http://allegro.pl/skrzynia-obudowa-szczelinowa-30cm-12cali-mdf-i4878609308.html dodam że głośnik http://allegro.pl/powerbass-s-124x-sub-31hz-450hz-900watt-supercena-i4909110193.htmlto coś takiego
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
co ci się tam znowu posypało ?Chlodnica zrobiona płyn nowy trochę części mechanicznych takich jak ramiona wycieraczek trochę plastikow i takie tam graty. Znaczy przydały by się i coś by się tam już robiło.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać. panowie jak by ktoś wiedział naxie w sedanie na części to dajcie znać
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Sylwek nie klej klejem do szyb ! zrobisz największy błąd. Gdy będziesz chciał to zdjąć zejdzie z farbą aż do podkładu. Ja kleiłem na taśmę dwustronną zakupioną w lakierniczym i tak też miałem ja klejone - będzie dobrze i będzie trzymać tylko odtłuścić musisz. Chyba że auto na sell niedługo i nie będziesz tam zaglądał to klej do szyb... chociaż dla mnie to nie wyjście. Popytaj jakie ceny są u dzik'a na forum ja tylko tam kupuje. Ok Darek dzięki za poradę a powiedz mi gdzie to kupiłeś? W Turku koło polo nie daleko szpitala jest tam lakierniczy tam dostanę?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No czy wieki to się okaże.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Klej do szybOk dzięki ciekaw jestem ile to wytrzyma?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A czym to kleic potem?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie ktoś demontował plastikowe progi w b5?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
I ty jeszcze fotke nie dałeś?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie foto audi
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dzięki panowie za spot.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ok ja zawitam.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jestem za na dziś na spot
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać ją myślę że muszę pana zendlewicza odwiedzić. : ) i dwa tygodnie wziąć na plecy a da mi bez problemu.- Spoty Słupecko - Konińskie
Jutro będę się orientował dzięki chłopaki: ) muszę porozmawiać z żoną jak też ona to widzi dzięki jeszcze raz.- Spoty Słupecko - Konińskie
Wszystkie kwity mam jutro jadę się dowiedzieć i do lekarza po l4 - Spoty Słupecko - Konińskie