Treść opublikowana przez Sylwek A 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Mało mam na papierach stawkę ubezpieczenia grupowego że stawką 45procent średnia stawka a w ubezpieczalnia wypłaciła mi naj niższą gdyż takie pobory otrzymali czyli przekret tylko czy mam jakąś szansę by uzyskać np. Zadość uczynienie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Darek on podał za dwu tygodniowym wypowiedzeniem i nie podał przyczyny malo tego na wypowiedzeniu jest data 23 a w tym dniu byłem na urlopie opiekuńczym (lub zwolnieniu znaczy się na żonę) a wtym czasie chyba nie może mnie zwolnić? ?? Powitać panowie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No nie podał przyczyny tylko artykuł zarzucił i wiesz teraz tak jak mówisz l 4 podam i tyle a robotę mam nagraną tylko świadectwo muszę mieć a myślę że coś będzie kombinować więc muszę się pilnować
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja z zawodu stolarz a robiłem w pawilonie handlowym i praktycznie wszystko robiłem tak że nie spodziewalem się że tak mnie wystawi ale łatwie już robotę na koparki lepsza kasa a zobaczymy co będzie w domu nie będę siedział i szkoda że akurat w tym czasie tak wyszło.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie ja pewnie na spot prędko nie dobije dziś dostałem wypowiedzenie umowy o pracę aż nie mogę uwierzyć że tak mnie potraktował masakra.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dobry dzień.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dobry dzień.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie ją dziś na spot nie zawitam niestety ale na następne już może.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać. dobrze czekam na pw też myślę zakupić sobie taki sprzecik do garażu kompresor jest od żony kuzyna dwu tlokowy tyle że muszę go zrobić bo się nie włącza ale na krótko silnik smiga więc to pier**la, faktycznie Jarek teraz wiem skąd tą sate masz bo tu w okolicy tuliszkowa nikt na niej nie robi! muszę kiedy tam do ciebie wbić i pogadamy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Sata bardzo dobra firma ale do podkladu lepiej 1.7 a do szpachli natryskowej 2.0 ale na początek jaki byś polecił? Taki w miarę tani?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Czyli pod lakierowanie a pistolet jaki masz?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ile litrów miał zbiornik?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Bartek ty masz w garażu kompresor?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie. mała motofanka dała dziś nam tak popalić że masakra ale jej uśmiech podczas zasypiania bezcenny.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja nie potwierdzam bo zależy od małej czy nie będzie problemów więc nic nie obiecuję
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No myślę że można pomyśleć coś nad spot-em Bartek co tam u siebie robisz?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ale cisza panowie może pomyslimy o jakimś spocie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No rafał masz rację jak kupuje takie auto to nikt nie pyta ile pali. a tak przy okazji ktoś może podrzuci jak zdjąć progi w przedlift?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Piękne autko ale koszty utrzymania pewnie też duże.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
Bartek co żeś uszkodził- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać. Strażak ładny pssat piękne autko i dziś znów tyle śniegu napada: ( - Spoty Słupecko - Konińskie