Treść opublikowana przez Sylwek A 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Mamy ładną pogodę dziś słonko śweci ale przymrozek trzyma.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać. Ją jeszcze mam lato. ale sztuk tygodniu zakładam zimę.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać w ten mroźny dzień.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie przyłączamy się do akcji http://kleczew24.pl/?p=908
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać. Dla tego ją mam u siebie wszystkie osłony silnika i skrzyni biegów. ale w tym momencie co Rafał pisze air powinien wystrzelić masz sporo szczęścia ps, koledze przy 60km/h wywalily poduszki jak wpadł na próg zwalniający. I też powiedział mu mechanik że przerwa w obwodzie się zrobiła i dla tego.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Coś cicho dziś?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Witam.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Czyli spot odpada. szkoda bo w niedzielę mam wolne popołudnie no cóż.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A teraz pytanie robimy w weekend spota?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Co wy tak z tymi kapelusikami.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No i wiadomo czemu.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No panowie też bym chętnie wiosny wypatrywal ale cóż zrobić może uda mi się jeszcze garaż postawić.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja czekam na śnieg. . I w tedy zima on board.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Altenator ją mu robiłem bo myślał że to i po sprawie więc mu naprawilem i zregenerowalem go nowe szczotki 15 zł rezystor 30zł i dzień własnej roboty ale to mu nie pomogło i powiedziałem żeby podjechał do mechanika a ten bez niczego że altenator więc powiedział że jest po regeneracji i ten że nie wie polecilem mu mojego elektryka ten sprawdzał i mówi że to coś z elektryka ale ją zostawiam rozrusznik dla czego? Podczas odpalania nawet na dobrze zaladowalem aku ciężko kręci brak mu mocy więc dla mnie sprawa jasna a on że zajrzy mu elektryk.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ok sprawdze to bo też myślę że może być to dzięki panowie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No byłem u mechanika i altenator ok aku ok ale rozrusznik słabo kręci jak dla mnie może to zastanawiam się czy szczotki nie robią zwarcia?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pisz do łysy44 Panowie mam pytanie z dziedziny opla silnik 2.0i 115km ucieka prąd altenator po regeneracji nowe szczotki i regulator napięcia akumulator nowy żwawo kręci postoi z godzinę i nawet nie tyknie: ( w innym aucie akumulator smiga czy jest szansa że to rozrusznik? Może być przyczyną?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Witam.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No to czekamy do wiosny.