Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sylwek A 4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sylwek A 4

  1. Powitać panowie.
  2. Mamy ładną pogodę dziś słonko śweci ale przymrozek trzyma.
  3. Powitać. Ją jeszcze mam lato. ale sztuk tygodniu zakładam zimę.
  4. Powitać w ten mroźny dzień.
  5. Panowie przyłączamy się do akcji http://kleczew24.pl/?p=908
  6. Powitać. Dla tego ją mam u siebie wszystkie osłony silnika i skrzyni biegów. ale w tym momencie co Rafał pisze air powinien wystrzelić masz sporo szczęścia ps, koledze przy 60km/h wywalily poduszki jak wpadł na próg zwalniający. I też powiedział mu mechanik że przerwa w obwodzie się zrobiła i dla tego.
  7. Coś cicho dziś?
  8. Powitać panowie.
  9. Powitać.
  10. Czyli spot odpada. szkoda bo w niedzielę mam wolne popołudnie no cóż.
  11. A teraz pytanie robimy w weekend spota?
  12. Co wy tak z tymi kapelusikami.
  13. Powitać.
  14. No i wiadomo czemu.
  15. No panowie też bym chętnie wiosny wypatrywal ale cóż zrobić może uda mi się jeszcze garaż postawić.
  16. Ja czekam na śnieg. . I w tedy zima on board.
  17. Powitać.
  18. Altenator ją mu robiłem bo myślał że to i po sprawie więc mu naprawilem i zregenerowalem go nowe szczotki 15 zł rezystor 30zł i dzień własnej roboty ale to mu nie pomogło i powiedziałem żeby podjechał do mechanika a ten bez niczego że altenator więc powiedział że jest po regeneracji i ten że nie wie polecilem mu mojego elektryka ten sprawdzał i mówi że to coś z elektryka ale ją zostawiam rozrusznik dla czego? Podczas odpalania nawet na dobrze zaladowalem aku ciężko kręci brak mu mocy więc dla mnie sprawa jasna a on że zajrzy mu elektryk.
  19. Powitać panowie.
  20. Ok sprawdze to bo też myślę że może być to dzięki panowie.
  21. No byłem u mechanika i altenator ok aku ok ale rozrusznik słabo kręci jak dla mnie może to zastanawiam się czy szczotki nie robią zwarcia?
  22. Pisz do łysy44 Panowie mam pytanie z dziedziny opla silnik 2.0i 115km ucieka prąd altenator po regeneracji nowe szczotki i regulator napięcia akumulator nowy żwawo kręci postoi z godzinę i nawet nie tyknie: ( w innym aucie akumulator smiga czy jest szansa że to rozrusznik? Może być przyczyną?
  23. No to czekamy do wiosny.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.