Treść opublikowana przez Sylwek A 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A mam pytanko z car audio związane czy jak dotykamy plus do plusa na wzmacniacze to normalne że delikatnie iskrzy? (Mam na myśli na wyłączonym wzmacniaczu)
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie to kto stawi się w niedzielę? Na spociku.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Piękna sztuka. czy mi się wydaje czy zegary jaśniej ci świecą?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ją mam tylko sterowanie szyberdachu i jedną lampke tu są dodatkowe dwie boczne i czy kostka może jest inna czy coś może się zmieniło. Stąd moje pytanie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie jak bym zamienił moje ori na coś takiego http://allegro.pl/lampka-kabiny-panel-szyberdachu-audi-a4-b5-kombi-i4765534091.html to coś muszę przerabiać czy nie
-
[ADR B5 Avant] Moje pierwsze Audi
Autko znane nam dbaj o nią
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Od razu od aku. I ładnie listwa z boku do bagażnika Tak mam teraz tylko pytanie czy to starczy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ok Darku dzięki za naswietlenie tematu ale jeśli bym dał go to pewnie aku miał by lżej?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie. co wy na to by w niedzielę spota robić?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie a czy jak bym założył Kondensator 1f to pomoże coś czy odpuścić sobie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać. tak też myślałem żeby nowy kupić Darek mówisz by do sławka jechać tylko że ją częściej w konine niż w TUrku jestem ciekawostką jest to że mi bezpiecznik się nie spalił? Hej Arku kiedy na spota wbijesz?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dzięki rafał będę wiedział do kogo się zwrócić niestety spalił mi się kabel zasilający wzmacniacz. i pewnie przyjdzie mi go wymienić tyle że tylko zasilający panowie wymienić wszystko czy tylko zasilający kabel na stykach dosłownie się stopił reszta jest ok teraz wiem przed czym Darek mnie ostrzegał co zrobić myślę nad wymianą sąsiad elektryk mówi że wystarczy go polutować i będzie ok ale jakoś mi nie pasi ta opcja
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ją myślałem nad kabiną bagażnikiem i rejestracją by tam założyć ledy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać. Panowie zastanawiam się nad zmiana żarówek w aucie na ledy warto się tym zainteresować proszę o poradę z góry dzięki
-
Powerbass PS-12 opinie.
Witam ja u siebie mam pb i jestem mega zadowolony. Mogę polecić z czystym sumieniem Dokładniej coś takiego http://allegro.pl/powerbass-s-124x-subwoofer-glosnik-essa-najtaniej-i4675941256.html
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Witamy.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
http://www.directupload.net/file/d/3788/jl2o2qio_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3788/cp2vlqx4_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3788/dawicl7k_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3788/dawicl7k_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3788/u9feg37o_jpg.htm parę fotek z wczoraj
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Spokojnie ja też myślę że za dwa tygodnie można by coś spocić
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać myślimy nad następnym spotem tylko teraz święta więc każdy pewnie w rodzinnym gronie albo zobaczymy ile osób uda się zebrać.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ładne alu masz na niej. ciekawe czy ktoś nam fote zrobił?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Kto to Ghost. ?