Treść opublikowana przez Sylwek A 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Michał zapraszaj a 4 b 7 piękna sztuka. Bartek a ty co tam znów kombinujesz? Panowie może puścimy listę kto będzie na spocie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No to michał na spocie się zjawisz?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie co by się nadalo do mnie http://allegro.pl/magnat-xpress-12-subwoofer-30cm-i4642093431.html http://allegro.pl/kenwood-kfc-w112s-subwoofer-30cm-max-power-800w-i4653542091.html http://allegro.pl/woofer-subwoofer-skrzynia-glosnik-audion-30cm-600w-i4602530662.html http://allegro.pl/glosnik-samochodowy-subwoofer-pypa300f4-30cm-i4613538135.html http://allegro.pl/cadence-sound-cw123-s4-wysylka-gratis-promocja-i4615613924.html lub LUBhttp://allegro.pl/cadence-sound-cw123-s4-wysylka-gratis-promocja-i4615613924.html LUB MOŻE KTOŚ COŚ POLECI
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Michał jak tam twoje auto już coś się robi?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Mowa o głośniku z suba szfagra skrzynie podpisał i jest ok ale mój głośniki ciężko pracuje. Michał z pioneera jestem zadowolony bardzo ładnie grają. Darek a jaki głośniki byś polecił?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No myślę że na razie kupię głośniki a skrzynie? Hmm to znak że bóg chce żebym zrobił zabudowę w boczek z bass reflexem. i to sam.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja dziś załamany założyłem głośniki do przodu. Zadowolony jadę do pracy włączał radiu ulubioną nutę i głośniki w sobie charczy jak by był podarty niby o nic nie trze ale załamany jestem muszę kupić coś albo nowy głośniki albo całą skrzynie z glosnikiem. ach złośliwość rzeczy martwych. Mam na myśli sub bo te co założyłem są ok
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Arku mam nadzieję że ty też wpadnie na spota?
-
Dystanse przód B5 fl
Spoko odnośnie car audio cały czas coś robię u siebie ta że śmiało pytaj
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Może być 16 ta.: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tak niedziela tak jak zawsze 15ta parking galeria myślę że standard.
-
Dystanse przód B5 fl
http://allegro.pl/pioneer-glosniki-audi-a4-b5-1994-2001-zamiast-bose-i4581287338.html Ja założyłem do siebie coś takiego a mam przed lifta wtyczki przerobiłem sobie ale głośniki są jak naj bardziej spoko grają super radio mam pioneer deh 1500ub z tył mam hertze i sub caliber efekt dobry i cały czas coś przerabiam szukam obecnie dobrego głosnika do suba Witam i u mnie grają lepiej niż nokia
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To miejsca dla nas też starczy. oglądałem dziś z kolega co ma a6 c5 w niedzielę by podskoczył to go zaprosiłem postaram się może parę osób załatwić im więcej nas tym lepiej tak myślę oczywiście vag only.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No to super panowie. Kwestia miejsca jeszcze gdzie robimy spot? parking galeria czy wulkanex
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Myślę że puści.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No to panowie zapraszamy na spota panowie zobaczymy co tam pozmienialiscie może Darek by też zawitał. ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pisałem do bartka i jest chętny No to kto chętny i kiedy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Kiedy robimy jakiego spota
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Coś cisza ostatnio
-
Dystanse przód B5 fl
witam ja właśnie wczoraj zakładałem takie do siebie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No powiem ci że w poznaniu widziałem na sprzedaż dwie sztuki w s line ale ceny były zaporowe ale lux stan.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A co kupisz po nim? też audi?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No właśnie Darek powiem ci że patrzę na projekty i się zastanawiam czy sam nie zrobić głośnik myślę kupić nowy bass jbl lub pb albo hertz ostatni od dawna chodzi mi po głowie.