Treść opublikowana przez Sylwek A 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Labiel ty nawet staleś za moim autem też: ) spot frekwencja mega super pany dzięki za spota.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ok spoko ja na pewno dobije.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Rafał ją tak przed 17ą zawitam na myjke więc można by tam zajechać i razem poszukać potem miejsca bo pewnie sporo narodu będzie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja też zawitam na 80 procent.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No to super jak by mi się udało na spot dobić to kolega z a6 też zawitał by.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To ile aut ma się stawić?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja się postaram ale nic pewnego tak że nie obiecuje panowie zależy jak z robotą wyjdzie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Niestety ją odpadam do pracy jutro idę. lipa max.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać. Ja dziś i jutro do pracy więc lipa. :faceplam: odpadam ze spotem.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Coś dziś cisza.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ok dzięki: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Oj widzisz nie wiedziałem ale auto piękne i na prawdę super Właśnie Kaju pytanie nie było s w b5 to z jakiej paki zegary w b 5 mają ori oznaczenie s line audi?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Piękna
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Postaram się dobić
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No to w niedzielę spocik ile aut ma podjechac? I godzina wszyscy dali radę?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ma ktoś może tanio do oddania kierunki ori przed fl
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Taka sytuacja. Michał na prawdę ładnie gra.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No ładnie to wygląda ale jak się na tym jeździ nie wiem.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie dziś byłem u gazownika po pracy błąd mapy spalania był komputer gazu nie łapał wolnych obrotów po wgraniu mapy jest ok przeplywke czysta, rozbieżność mapy spalania benzyny i gazu była więc według gazownika ma prawo tak robić bo się zalewał gazem przeplywke sprawdziliśmy kompa też i na dzień dzisiejszy jest ok zapłaciłem 25zł na flaszkę. zobaczymy czy usterka nie powróci
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
I co teraz Arek? Jaki model audi?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ok panowie sprawdze adaptację po rozlączeniu muszę robić? Może i oto co mówicie bo ją to auto zawsze auto do mechanika prowadzam bo ją ostatnio cierpię na brak czasu a jeszcze teraz zapowiada się weekend roboczy i moja obecność na spocie stoi pod znakiem zapytania.