Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sylwek A 4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sylwek A 4

  1. Labiel ty nawet staleś za moim autem też: ) spot frekwencja mega super pany dzięki za spota.
  2. Ok spoko ja na pewno dobije.
  3. Rafał ją tak przed 17ą zawitam na myjke więc można by tam zajechać i razem poszukać potem miejsca bo pewnie sporo narodu będzie.
  4. Ja też zawitam na 80 procent.
  5. No to super jak by mi się udało na spot dobić to kolega z a6 też zawitał by.
  6. To ile aut ma się stawić?
  7. Ja się postaram ale nic pewnego tak że nie obiecuje panowie zależy jak z robotą wyjdzie
  8. Niestety ją odpadam do pracy jutro idę. lipa max.
  9. Powitać. Ja dziś i jutro do pracy więc lipa. :faceplam: odpadam ze spotem.
  10. Coś dziś cisza.
  11. Ok dzięki: )
  12. Oj widzisz nie wiedziałem ale auto piękne i na prawdę super Właśnie Kaju pytanie nie było s w b5 to z jakiej paki zegary w b 5 mają ori oznaczenie s line audi?
  13. Postaram się dobić
  14. No to w niedzielę spocik ile aut ma podjechac? I godzina wszyscy dali radę?
  15. Ma ktoś może tanio do oddania kierunki ori przed fl
  16. Taka sytuacja. Michał na prawdę ładnie gra.
  17. No ładnie to wygląda ale jak się na tym jeździ nie wiem.
  18. Panowie dziś byłem u gazownika po pracy błąd mapy spalania był komputer gazu nie łapał wolnych obrotów po wgraniu mapy jest ok przeplywke czysta, rozbieżność mapy spalania benzyny i gazu była więc według gazownika ma prawo tak robić bo się zalewał gazem przeplywke sprawdziliśmy kompa też i na dzień dzisiejszy jest ok zapłaciłem 25zł na flaszkę. zobaczymy czy usterka nie powróci
  19. I co teraz Arek? Jaki model audi?
  20. Ok panowie sprawdze adaptację po rozlączeniu muszę robić? Może i oto co mówicie bo ją to auto zawsze auto do mechanika prowadzam bo ją ostatnio cierpię na brak czasu a jeszcze teraz zapowiada się weekend roboczy i moja obecność na spocie stoi pod znakiem zapytania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.