Treść opublikowana przez Sylwek A 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Piękna maszyna: ) A mam pytanie może ktoś miał już coś takiego że w trakcie jazdy falowanie obrotów na biegu czuć spadek mocy na postoju ma że no od 0,5 do 15 tys obrotu i tak przez 30 sekund zdarza się to w różnych odstępach czasu i tylko jak jest rozegrany komputer nie pokazuje błędu co to może być śilniczek krokowy jest ok był sprawdzany w innym audi i na innym silniku to samo? Brak mi pomysłu a dziś po prostu podczas wyprzedzania miałem problem masakra.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Michał zadzwoniłem po tego suba i nikt przez cały dzień nie odbiera pisałem na adres e mail i nic bez odpowiedzi. ::
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.
-
[ALL B5] Sylwek moja A 4
fotki były tu wstawiane na a 4 też się dziwię czemu takie rzeczy tu są ale przestanę korzystać z tego pozdrawiam ---------- Post dopisany 04-04-2014 at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2014 at 20:30 ---------- Witajcie co nieco doszło do auta i prace też zrobione to pokażę Tapatalk oj docierania było co nie miara Tapatalk Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 0fae30e9e1b56.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 519474ab4c31d.jpg myslę że warto było a jak ją skończe to będzie tak wyglądać Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - e944bb7a1035e.jpg ---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- A zapomniałem jeszcze łokieć doszedł Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - dfbff03dd33b0.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 70ffe7d91d555.jpg a te pokrowce na foto mśle że niedługo znikną Witam dawno nic nie pisałem w aucie wizualnie nie zmieniło się wiele za to nagłośnienie poszło do przodu głośniki pioneer z przodu tylne hertz sub caliber obecnie zamawiane nowy głośniki power bass no i kratki fl fotki dodam jak znajdę czas pozdrawiam
-
Spoty Słupecko - Konińskie
https://www.facebook.com/video.php?v=833118266720057 zapraszam
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
No panowie ją w niedzielę odpadam mam urodziny więc nie będę w stanie kierować. ale za tydzień czemu nie. Chyba że macie jakieś inne opcje.- Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie kiedy robimy kolejny spot?- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać z rana: )- Spoty Słupecko - Konińskie
No nie ma lipy- Spoty Słupecko - Konińskie
Co taka cisza panowie- Spoty Słupecko - Konińskie
Dobry panowie.- Spoty Słupecko - Konińskie
Rafał naj naj lepszego- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać.- Spoty Słupecko - Konińskie
No Dawid może teraz jakieś audi 80 np z silnikiem v 6. Może następny już zrobimy większy napisze do a 3 klub i do 100 ki klub i a 6 zobaczymy może będzie nas więcej.- Spoty Słupecko - Konińskie
No i ją parę fotek dam.- Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie dzięki za spota.- Spoty Słupecko - Konińskie
O co tam Michał bierzesz?- Spoty Słupecko - Konińskie
Witam.- Spoty Słupecko - Konińskie
No panowie ja na pewno i dwie osoby: ) i a 6 może jeszcze kolega a 4 podejdzie: )- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać.- Spoty Słupecko - Konińskie
Proszę Rafał a ty też na spota zawitasz- Spoty Słupecko - Konińskie
Bartek Dawida namów- Spoty Słupecko - Konińskie
Ładnie wygląda.- Spoty Słupecko - Konińskie
1 Sylwek a4 i 2 a6c5 kolega. - Spoty Słupecko - Konińskie