Treść opublikowana przez Sylwek A 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No bartek powiem ci ciekawie wyglądają ciekawe jaki stan ale nie teraz jeszcze
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie ktoś używał wosku koloryzującego
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie:hi:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Michał ty nie byłeś dziś w ferio?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
No Michał plusik dla ciebie: )- Spoty Słupecko - Konińskie
No masakra u mnie w pracy też ciepło- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie ją dziś jadę do konina po kostki do radia żonie kupiłem jej radio i przyszło z ucietymi. kostkami no i wosk do auta koloryzujacy: ) i dziś wieczorem do dzieła: )- Spoty Słupecko - Konińskie
To mój wzór- Spoty Słupecko - Konińskie
A zaczepy to myślę ze do moich lamp będą pasować raz widziałem w mojej okolicy z cleerami to tak nie pasowało coś- Spoty Słupecko - Konińskie
szukaj lepiej lamp polift ale ładnie by to wyglądało czy nie :eusathink:lampy hmm muszą poczekać wydatki są teraz dość spore ---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ---------- Moje robią się zielone i zmienił bym sobie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:hi:Powitać 15ego wybieram sie do władysławowo może powiecie na co uważać foty i te sprawy- Spoty Słupecko - Konińskie
:siema:Co wy na to by coś takiego wstawić AUDI A4 B5 1994-1998 KIERUNEK LEWY (4334324409) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
No miałem podobnie bo silnik nie jest ulany nigdzie a musiałem dolać oleju bo ubyło 300ml to dużo też myślę nad zmianą oleju dla tego- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie no po powrocie z nad może będzie 10000km a rej chwili jest olej GM 10x40 i co tu by walc mu w tej chwili przebieg 256tys- Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie a mam pytanie odnośnie oleju do wymiany zostało mi około 3tyśie do wymiany a mam zamiar jechać nad może: ) i pytanie zrobić to teraz czy po powrocie?- Spoty Słupecko - Konińskie
super to wygląda- Spoty Słupecko - Konińskie
Jutro zadzwonie ciekawe czy wyśle za pobraniem- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać pany:hi:- Spoty Słupecko - Konińskie
Ma ktoś na zbyciu przełącznik tylnej szyby lub coś podobnego? przed liftem?- Spoty Słupecko - Konińskie
powitać- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie Darek święte słowa: hi:- Spoty Słupecko - Konińskie
Michał jak dla mnie twoje auto jest super: ) fajnie że robisz to co ty chcesz, dla mnie jest super moje tak seria ale ja ją chce tak zachować: ) może jakieś małe zmiany: ) kto wie ---------- Post dopisany at 04:08 ---------- Poprzedni post napisany at 04:02 ---------- A ją może dodam tyle od siebie że nie ważne czy że spotu czy z ulicy czterech kółek miłośnicy: )- Spoty Słupecko - Konińskie
kto mi powie dla czego moje auto stoi czasem tak nisko że wygląda jak na glebie tyle że czasem mi to przeszkadza - Spoty Słupecko - Konińskie