Treść opublikowana przez Sylwek A 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać. ją właśnie od kolegi wróciłem naprawiałem mu calibre oj opel ale co trzeba mu zrobiłem wymiana stabilizatorow i ręczny bo na przegląd jedzie roboty sporo a czasu mało. Witamy Darku. tak ją nastawilem się na car audio już szukam skrzyni szczelinowej. Siema.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No to panowie kiedy jakiś spocik? jeśli miał by być w tą niedzielę to ją odpadam zlot rodziny mam. ale następną można by coś pomyśleć można by napisać do chłopaków a3 może było by nas więcej albo ogólny spot audi tylko trzeba by czasu by jakoś to popisać na forach. co o tym myślicie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No Michał pochwał się co tam wyrwałeś. Ją dziś dostałem paczkę i są pioneerki. dystanse redukcje i gwarancja na 24 miesiące tak że myślę że zakup udany.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Siema.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A właśnie panowie kiedy jakiś spot propozycja moja to pisać panowie kiedy i komu pasi
-
Spoty Słupecko - Konińskie
co tam panowie Michał ja dziś zamówiłem sobie coś takiego http://allegro.pl/pioneer-glosniki-audi-a4-b5-1994-2001-zamiast-bose-i4581287338.html myślałem nowe czy używane jednak postawiłem na nowe zobaczymy jak mi zagrają
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no Darek jeszcze raz wszystkiego naj
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tak Darku ja potwierdzam: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To gdzie się spotkamy? jaką trasą jedziesz? Co do kleczewa to na 3 miejsca na podium ja z michałem na podium on drugi ja trzeci
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Darkiem ją mam sobotę wolną więc jestem u ciebie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać Darek dam znać w piątek dopiero sie dowiem czy w sobotę do pracy czy nie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
no właśnie coś ostatnio cicho coś- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie- Spoty Słupecko - Konińskie
Darek tak 19ego i od 16:00 się zaczyna ją na 18ą pojadę- Spoty Słupecko - Konińskie
Bartek jak coś to ją jadę tylko nie wim ale myślę że trochę tam będę no ją w pracy do 17ej to wiesz- Spoty Słupecko - Konińskie
Bartek jedziesz do kleczewa- Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie kto jedzie na spot do Kleczewa PANOWIE CO BYŁO BY LEPSZE http://allegro.pl/boschmann-asz-w12-subwoofer-moc-max-700-watt-i4560239323.html http://allegro.pl/nowy-glosnik-pioneer-ts-w307d2-1200w-i4565957120.html http://allegro.pl/glosnik-samochodowy-subwoofer-pypa300f4-30cm-i4523088174.html- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie. Darek może mi uda się powitać co prawda mam być w pracy ale może uda się z kolega zamienić nic pewnego ale może się uda- Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
No i filtr i olej wlany jeszcze myślę kratki zrobić temat na forum był ruszany? pod tym względem przyda się pomoc: ) a taka ciekawostką z tego co doszedłem to mam ori przewody świec są w dobrym stanie nie strzelają ale świece muszę zmienić teraz pytanie co polecacie- Spoty Słupecko - Konińskie
zestaw gotowy i do dzieła: ) - Spoty Słupecko - Konińskie