Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sylwek A 4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sylwek A 4

  1. Darek ty masz 27 tak? zrób listę i zobaczysz.
  2. Kaju ją miałem przeznaczone około 149 zł średnio no ten olej myślę że i tak będzie lepszy od gm pod każdym względem
  3. po to masz forum by poszukać bądź zapytać - zawsze ktoś odpowie Dzięki ten rok jeszcze będzie 10w40 ten co zamówiłem wezmę a następny zmieni się auto nie bierze oleju dla tego szukałem coś dobrego cena też super około 89zł to mnie skusiło
  4. Kaju widzisz ty masz sporą wiedzę na ten temat ją natomiast jestem zielony takie sprawy zawsze mechanik robił teraz chciałem sam coś zrobić. Myślę że olej jest ok zobaczę jak będzie się sprawować
  5. Gość w hurtowni ją osobiście wiem że teraz w aucie mam taki sam tyle że GM 10w40 tylko nie pamiętam czy pół czy pełny syntetyk wiem że z gorszego na lepsze się nie idzie ale tak z bratem wczoraj pogadamy omówi że każdy 10w40 to pół syntetyk i teraz myślę czy dobrze zrobiłem.
  6. Darek też nad tym myślę a vavoline max life brać z dodatkami do gazu czy nie A jak by filtr KNECHT A dać i olej vavoline DuraBlend 10w40 syntetyk co myślicie o takim zestawie
  7. powitać panowie Mam pytanie jaki filtr wybrać do oleju ktoś coś poleci
  8. Panowie co myślicie o oleju vavoline max life szczerze piszcie bo mam zamiar kupić go.
  9. No panowie ją dziś dostałem kratki fl: )
  10. COŚ OSTATNIO CICHO
  11. Powitać Kogo złapałem dziś?
  12. Panowie co tu tak cicho
  13. Powitać
  14. Panowie sprawa jest kolega zgłosił do mnie swoją a 6 c 5 na car audio ale on ma pocięte kostki potrzebny mi schemat jak co połapac dodam ze znajdzie sie tam pionek taki jak mój wszystkie głosniki sa ale gra tylko przód sub jest wszystko gra ale kostki to masakra może ktoś coś poradzi Coś takiego http://allegro.pl/pioneer-nowe-radio-audi-a6-c4-a8-d2-usb-ipod-4x50-i4492362253.html
  15. No panowie pochwalcie się
  16. Jak tam po zlocie Darek
  17. Powitać
  18. No też tak myślałem ale okazało sie inaczej filtr w parowniku to same śmieci przy zakupie dostałem f vat i wszystko z serwisu gdzie był zakladany no nówka normalnie były a jednak jest inaczej Powitać z rańca
  19. Ja właśnie od gazownika wróciłem wymiana dwóch wtrysku dwa filtry wgranie mapy regulacja i usługa 180zł tak mi wyszło tankowanie na bliskiej: ( ale teraz mam pewność co mam ale ostrów mi koło nosa przeszedł: ( ale cóż tak musiało być: (
  20. A ją dziś do gazownika muszę się udać auto na gazie po tankowaniu straciło około połowę mocy: ( ale na benzynowy smiga i ostrów mi przepadnie: (
  21. Popieram to kiedy jedziesz?
  22. no to powiedz jak je odebrać? kurier czy w koninie kiedyś w tygodniu czy no jak a czy jakąś wiązkę dasz bym sobie je podłączył może daj jakieś foto?
  23. mam na myśli podswietlane po fl. kurcze w telefonie forum mi się tnie: (
  24. Tak darek tylko telefon na kompie jest ok tapet talka nie patrzyłem jeszcze bo tu mi się tnie tu brak połączenia masakra normalnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.