Treść opublikowana przez Sylwek A 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Darek ty masz 27 tak? zrób listę i zobaczysz.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Kaju ją miałem przeznaczone około 149 zł średnio no ten olej myślę że i tak będzie lepszy od gm pod każdym względem
-
Spoty Słupecko - Konińskie
po to masz forum by poszukać bądź zapytać - zawsze ktoś odpowie Dzięki ten rok jeszcze będzie 10w40 ten co zamówiłem wezmę a następny zmieni się auto nie bierze oleju dla tego szukałem coś dobrego cena też super około 89zł to mnie skusiło
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Kaju widzisz ty masz sporą wiedzę na ten temat ją natomiast jestem zielony takie sprawy zawsze mechanik robił teraz chciałem sam coś zrobić. Myślę że olej jest ok zobaczę jak będzie się sprawować
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Gość w hurtowni ją osobiście wiem że teraz w aucie mam taki sam tyle że GM 10w40 tylko nie pamiętam czy pół czy pełny syntetyk wiem że z gorszego na lepsze się nie idzie ale tak z bratem wczoraj pogadamy omówi że każdy 10w40 to pół syntetyk i teraz myślę czy dobrze zrobiłem.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Darek też nad tym myślę a vavoline max life brać z dodatkami do gazu czy nie A jak by filtr KNECHT A dać i olej vavoline DuraBlend 10w40 syntetyk co myślicie o takim zestawie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
powitać panowie Mam pytanie jaki filtr wybrać do oleju ktoś coś poleci
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie co myślicie o oleju vavoline max life szczerze piszcie bo mam zamiar kupić go.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No panowie ją dziś dostałem kratki fl: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
COŚ OSTATNIO CICHO
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać Kogo złapałem dziś?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie co tu tak cicho
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie sprawa jest kolega zgłosił do mnie swoją a 6 c 5 na car audio ale on ma pocięte kostki potrzebny mi schemat jak co połapac dodam ze znajdzie sie tam pionek taki jak mój wszystkie głosniki sa ale gra tylko przód sub jest wszystko gra ale kostki to masakra może ktoś coś poradzi Coś takiego http://allegro.pl/pioneer-nowe-radio-audi-a6-c4-a8-d2-usb-ipod-4x50-i4492362253.html- Spoty Słupecko - Konińskie
No panowie pochwalcie się- Spoty Słupecko - Konińskie
Jak tam po zlocie Darek- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać- Spoty Słupecko - Konińskie
No też tak myślałem ale okazało sie inaczej filtr w parowniku to same śmieci przy zakupie dostałem f vat i wszystko z serwisu gdzie był zakladany no nówka normalnie były a jednak jest inaczej Powitać z rańca- Spoty Słupecko - Konińskie
Ja właśnie od gazownika wróciłem wymiana dwóch wtrysku dwa filtry wgranie mapy regulacja i usługa 180zł tak mi wyszło tankowanie na bliskiej: ( ale teraz mam pewność co mam ale ostrów mi koło nosa przeszedł: ( ale cóż tak musiało być: (- Spoty Słupecko - Konińskie
A ją dziś do gazownika muszę się udać auto na gazie po tankowaniu straciło około połowę mocy: ( ale na benzynowy smiga i ostrów mi przepadnie: (- Spoty Słupecko - Konińskie
Popieram to kiedy jedziesz?- Spoty Słupecko - Konińskie
no to powiedz jak je odebrać? kurier czy w koninie kiedyś w tygodniu czy no jak a czy jakąś wiązkę dasz bym sobie je podłączył może daj jakieś foto?- Spoty Słupecko - Konińskie
mam na myśli podswietlane po fl. kurcze w telefonie forum mi się tnie: (- Spoty Słupecko - Konińskie
Tak darek tylko telefon na kompie jest ok tapet talka nie patrzyłem jeszcze bo tu mi się tnie tu brak połączenia masakra normalnie - Spoty Słupecko - Konińskie