Treść opublikowana przez Sylwek A 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No to kozak.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No Michał ciekawe jak założysz jaki efekt ale plusik dla ciebie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dokładnie Darku twoje zdrowie 100 lat. : )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No to co panowie może jutro na spocie nam powiecie co się działo? Rafał dziś spokojnie żebyś na spot jutro wpadł.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No ja dziś niestety nie dam rady więc pomyślałem że może jutro coś?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać. Ja ze swoim 1,6 niemam co startować nawet. Panowie robimy spocik jutro :eusathink:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać. Arek zajrzy na facebooka. A Bartek dzięki za pomysł z nitką calibra już na chodzie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ghost twoje zdrowie dziś.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
http://allegro.pl/kolpaki15-16audi16-80-90-100b3b4b5c5a1a2a3a4a6a8tt-i4779882007.html albo http://allegro.pl/kolpak-kolpaki-audi-15-a1-a3-a4-a6-faktura-vat-i4735653532.html to jeszcze w oko mi wpadło
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie co wy by na stal dać coś takiego http://allegro.pl/kolpaki-audi-nr16-15-cali-b6-b7-a3-a4-a5-a6-a8-tt-i4680174644.html
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
Na facebook pisało że o 18ej- Spoty Słupecko - Konińskie
Siema. Panowie kto 15go jedzie na spot motoryzacyjny na parking gdzie był ostatni spot? (Konin ul, grunwaldzka)- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.- Spoty Słupecko - Konińskie
No to odkładamy na inny termin.- Spoty Słupecko - Konińskie
Lipa na max. to co robimy czy nie robimy ?- Spoty Słupecko - Konińskie
michał to co 15ta ja może tak 15 20minut po przyjade.- Spoty Słupecko - Konińskie
Coś cicho ja dziś auto umyłem i odkurzyłem na jutro więc o której się spotykamy http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e6fa7c318a518a3.html Z cyklu ciekawa fotka- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.- Spoty Słupecko - Konińskie
No myślę że coś w tych godzinach?- Spoty Słupecko - Konińskie
Ja jestem MIchał pewnie też Ghost pewnie też wpadnie Arek się postara bo nie dawał gwarancji Darek może też. No naj lepiej by było jak wszyscy by byli.- Spoty Słupecko - Konińskie
Skrzynia gra wzmacniacz też ok i się zastanawiam czy to normalne czy coś jest nie tak?- Spoty Słupecko - Konińskie
Nie Darku radio wyłączone- Spoty Słupecko - Konińskie
Dokładnie tak. - Spoty Słupecko - Konińskie