Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sylwek A 4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sylwek A 4

  1. Powitać z rana
  2. Panowie nie wiem jak u was ale u mnie pada deszcz marznący masakra jakas.
  3. Ja dziś wychodzę z pracy a moje auto jeden sporo masakra ---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ---------- Miało być sopel
  4. Powitać z rana panowie pogoda straszna więc uważajcie na siebie i auta
  5. Pogoda straszna i ma tak być do połowy tygodnia
  6. kurcze szkoda auta ale zdrowie ważniejsze
  7. To panowie kiedy następne spotkanie?
  8. No to nadzieja
  9. W tygodniu ok tylko ja znów do 17:30 w pracy
  10. No ją liczyłem sobie 45 minut
  11. czyli spot odwołany ? klucze szkoda:facepalm:
  12. Witam pogoda straszna ale ją dziś do was też pojadę godzina 15a majka tak?
  13. wszystkiego naj naj naj dla wszystkich ja dziś mam imieniny więc mam zamiar wypić wasze zdrowie panowie i panie:drunk:
  14. Kurcze ja do 17ej w pracy jutro
  15. Co do tego pomysłu jestem za :thumbup1:
  16. Kurcze może mi uda się też zakończyć prace wcześniej to też dojadę :gicior:
  17. Witajcie no wczoraj chyba każdy miał takie przeżycia
  18. Witajcie dawno nic nie pisałem ale praca mi nie pozwala wstawie fotki z serwisu bo auto dostało opony zimowe:a4fan:
  19. Miło słyszeć że się podoba :cool. Kabelek faktycznie myślałem kupić tylko o kody i program się martwię
  20. Witam mam pytanie kiedy następny spocik
  21. WITAM poszukiwania auta były no naprawde straszne mocno zniszczone egzemplarze lub bite i całe malowane lub perła:decayed: na fotkach a na miejscu inne auto masakra ale allegro to potęga i jest A 4 b5 silnik 1.6 lpg stag 4 mam pewne plany co do auta ale czas pokaże. Audi jest kalisza zadbane co do planu dopieszczania lakier trzeba go odmłodzić polerka poprawki lakiernicze i myśle że coś jescze ale to sprawa kasy. A na razie szukam dobrego elektryka do audi ins świeci i nie wiem czemu :eusathink:auto ma moc i jest ok.
  22. Witajcie moja A 4 silnik 1.6 auto zadbane a ja postaram się ją dopieścić
  23. Sylwek A 4 odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    Witam ja jestem z okolic turku ale tu nic dawno się nie dzieje:thumbdown: jak ktoś chętny na spotkanie to pisać
  24. Witam wszystkich stało się jestem szcześliwym posiadaczem A 4 b 5 1.6 105 koni auto zadbane fotki dodam jak tylko ją wybłyszcze poszukiwania trochę trwały ale jest wyposażenie standardowe nie ma nawet klimy 4 poduszki el szyby x2 c zamek szyber dach abs wsp kierownicy i alu 15 cali borbet i tyle zdjęcia postaram się dodać jak szybko się da pozdrawiam sylwek:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.