Treść opublikowana przez Sylwek A 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać z rana
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie nie wiem jak u was ale u mnie pada deszcz marznący masakra jakas.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja dziś wychodzę z pracy a moje auto jeden sporo masakra ---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ---------- Miało być sopel
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać z rana panowie pogoda straszna więc uważajcie na siebie i auta
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pogoda straszna i ma tak być do połowy tygodnia
-
Pomocy, boli mnie szyja.
kurcze szkoda auta ale zdrowie ważniejsze
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To panowie kiedy następne spotkanie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No to nadzieja
-
Spoty Słupecko - Konińskie
W tygodniu ok tylko ja znów do 17:30 w pracy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No ją liczyłem sobie 45 minut
-
Spoty Słupecko - Konińskie
czyli spot odwołany ? klucze szkoda:facepalm:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Witam pogoda straszna ale ją dziś do was też pojadę godzina 15a majka tak?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
wszystkiego naj naj naj dla wszystkich ja dziś mam imieniny więc mam zamiar wypić wasze zdrowie panowie i panie:drunk:- Spoty Słupecko - Konińskie
Kurcze ja do 17ej w pracy jutro- Spoty Słupecko - Konińskie
Co do tego pomysłu jestem za :thumbup1:- Spoty Słupecko - Konińskie
Kurcze może mi uda się też zakończyć prace wcześniej to też dojadę :gicior:- Spoty Słupecko - Konińskie
Witajcie no wczoraj chyba każdy miał takie przeżycia- [ALL B5] Sylwek moja A 4
Witajcie dawno nic nie pisałem ale praca mi nie pozwala wstawie fotki z serwisu bo auto dostało opony zimowe:a4fan:- [ALL B5] Sylwek moja A 4
Miło słyszeć że się podoba :cool. Kabelek faktycznie myślałem kupić tylko o kody i program się martwię- Spoty Słupecko - Konińskie
Witam mam pytanie kiedy następny spocik- [ALL B5] Sylwek moja A 4
WITAM poszukiwania auta były no naprawde straszne mocno zniszczone egzemplarze lub bite i całe malowane lub perła:decayed: na fotkach a na miejscu inne auto masakra ale allegro to potęga i jest A 4 b5 silnik 1.6 lpg stag 4 mam pewne plany co do auta ale czas pokaże. Audi jest kalisza zadbane co do planu dopieszczania lakier trzeba go odmłodzić polerka poprawki lakiernicze i myśle że coś jescze ale to sprawa kasy. A na razie szukam dobrego elektryka do audi ins świeci i nie wiem czemu :eusathink:auto ma moc i jest ok.- [ALL B5] Sylwek moja A 4
Witajcie moja A 4 silnik 1.6 auto zadbane a ja postaram się ją dopieścić- SPOTY W TURKU
Witam ja jestem z okolic turku ale tu nic dawno się nie dzieje:thumbdown: jak ktoś chętny na spotkanie to pisać- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich stało się jestem szcześliwym posiadaczem A 4 b 5 1.6 105 koni auto zadbane fotki dodam jak tylko ją wybłyszcze poszukiwania trochę trwały ale jest wyposażenie standardowe nie ma nawet klimy 4 poduszki el szyby x2 c zamek szyber dach abs wsp kierownicy i alu 15 cali borbet i tyle zdjęcia postaram się dodać jak szybko się da pozdrawiam sylwek:wink: - Spoty Słupecko - Konińskie