Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy, boli mnie szyja.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.

Dzisiaj na drodze między blokami jadąc 15-20km/h wpadłem w poślizg i uderzyłem w mur betonowy czy garaż.(dodam że droga była nie posypana istna szklanka) Auto jest rozbite a mnie boli szyja.

Powiedzcie mi czy mogę się starać o odszkodowanie dla auta i dla mnie?

Czy iść na obdukcję z tą bolącą szyją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli naprawde boli to lecisz na izbe przyjęc robią prześwietlenie i pewnie powie Ci że masz skręcenie i naderwanie odcinka szyjnego kręgosłupa bo to taka zasada że takie rozpoznanie podstawowe :kwasny: bez tego ani rusz!!!!!! potem leczenie i dopiero kolego jak cos odszkodowanie... jesli masz nw? to bedzie z nw i z pracy z pzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli naprawde boli to lecisz na izbe przyjęc robią prześwietlenie i pewnie powie Ci że masz skręcenie i naderwanie odcinka szyjnego kręgosłupa bo to taka zasada że takie rozpoznanie podstawowe :kwasny: bez tego ani rusz!!!!!! potem leczenie i dopiero kolego jak cos odszkodowanie... jesli masz nw? to bedzie z nw i z pracy z pzu

no ok ale czy mogę się starać o odszkodowanie dla auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co dowiedz sie czyj to był odcinek drogi.... a potem mu udowodnij, że była nieodpowiednio przygotowana .... walka z wiatrakami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na jakiej podstawie ? zakładam że walnąłeś ze swojej winy ? jeśli nie masz auto casco to nie możesz starać się o naprawę auta z samego OC Kolego.

a z NNW płacą grosze za odszkodowanie zdrowotne więc może parę stówek Ci dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na jakiej podstawie ? zakładam że walnąłeś ze swojej winy ? jeśli nie masz auto casco to nie możesz starać się o naprawę auta z samego OC Kolego.

a z NNW płacą grosze za odszkodowanie zdrowotne więc może parę stówek Ci dadzą.

Tak jak napisałem jechałem 15-20 km na godzinę i zarzuciło mnie na odcinku gdzie kompletnie był lód ani nie miałem jak skręcić ani zahamować bo nie to nie dało:facepalm:

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

pierwsze co dowiedz sie czyj to był odcinek drogi.... a potem mu udowodnij, że była nieodpowiednio przygotowana .... walka z wiatrakami...

na drodze nie było kompletnie posypana zero po prostu lód :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie dostosowałes prędkości do panujących warunków drogowych... tak sie będą tłumaczyć i walka prawie taka sama jak po wpadnieciu w dziurę i przebiciu opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie dostosowałes prędkości do panujących warunków drogowych... tak sie będą tłumaczyć i walka prawie taka sama jak po wpadnieciu w dziurę i przebiciu opony

no nie wiem zobaczymy.. gadałem z ubezpieczalnią to mi powiedzieli że jeżeli nie było posypane i droga była oblodzona to mam prawo do żądania odszkodowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnij, nie ma szans.

usłyszysz że nie dostosowałeś prędkości do panujących warunków. jechałeś 15 ? no to powinieneś jechać 5 (tak usłyszysz).

a może letnie opony, a może zły stan ogumienia itd...

Walnąłeś z własnej winy Kolego i nikogo to nie będzie obchodziło czy było posypane czy nie.

Kumpel urwał koło na wielkiej dziurze na drodze głównej i już drugi rok buja się po Sądach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Arku prawdopodobnie skończy się lataniem od jednego do drugiego z czego nic nie wyniknie :kwasny: przerabiałem to kiedyś w pracy, a z szyją to leć na prześwietlenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnij, nie ma szans.

usłyszysz że nie dostosowałeś prędkości do panujących warunków. jechałeś 15 ? no to powinieneś jechać 5 (tak usłyszysz).

a może letnie opony, a może zły stan ogumienia itd...

Walnąłeś z własnej winy Kolego i nikogo to nie będzie obchodziło czy było posypane czy nie.

Kumpel urwał koło na wielkiej dziurze na drodze głównej i już drugi rok buja się po Sądach .

No ok aczkolwiek koleżanka na takiej drodze między blokami urwała koło zrobiła dokładne zdjęcia itp to wygrała sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier na osiedlu puknął sie czołowo z innym gościem. Droga osiedlowa tez była nie posypana i lód na niej. Wezwali od razu policje i porobili zdjęcia jaki był stan drogi podczas tego zajścia. Przy spisywaniu protokołu jeszcze jeden koles poleciał w ich auta. Odśnieżarka przyjechała po godzinie, zdjęcie tego też było zrobione. Później sprawa do sądu i spółdzielnia mieszkaniowa pokrywała szkody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kup sobie kołnierz na szyję niech Ci się to zagoi,pieprz samochód bo zdrowia nie wyklepiesz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo poślizgów i sytuacji na naszych drogach

Drogowców znowu zima zaskoczyła w samym środku stycznia. A może już im się skończyła sól drogowa bo poszła do naszych smacznych polskich tadycyjnych wędlin "babuni" z marketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auuu, sam dzisiaj delikatnie wyrżnąłem w krawężnik, jednak golfik na szczęście pancerny. To jak Ty wywinałeś że bokiem wywaliłeś w ten mur ? Bo nie wyobrażam sobie żeby coś Cię bolało jak byś wywalił przodem przy 20km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna sprawa,człowiek odruchowo zapiera się za kierę a głowa leci bezwładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auuu, sam dzisiaj delikatnie wyrżnąłem w krawężnik, jednak golfik na szczęście pancerny. To jak Ty wywinałeś że bokiem wywaliłeś w ten mur ? Bo nie wyobrażam sobie żeby coś Cię bolało jak byś wywalił przodem przy 20km/h

Szyja go rozbolała jak zobaczył co się stało z Audi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...