Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy, boli mnie szyja.


Rekomendowane odpowiedzi

apropo poślizgów i sytuacji na naszych drogach

Drogowców znowu zima zaskoczyła w samym środku stycznia. A może już im się skończyła sól drogowa bo poszła do naszych smacznych polskich tadycyjnych wędlin "babuni" z marketu

Wiadomo że dziś był lód nie trzeba do tego cudów -4 i padający deszcz a ludzie na tym filmiku popie....... że miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie dostosowałes prędkości do panujących warunków drogowych... tak sie będą tłumaczyć i walka prawie taka sama jak po wpadnieciu w dziurę i przebiciu opony

Ja tam wjechałem w dziurę, przebiłem oponę, i kasę dostałem od zarządcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wjechanie w dziure to nie jest niedostosowanie predkosci do warunków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek jak wszyscy wyżej pisali na pogotowie i niech Cie badają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek jak wszyscy wyżej pisali na pogotowie i niech Cie badają

Chyba już był... ale na wszelki wypadek +1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczeście nie audi ale drugie autko u mnie w rodzinie

lnac.jpg

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

Kolego kup sobie kołnierz na szyję niech Ci się to zagoi,pieprz samochód bo zdrowia nie wyklepiesz....

byłem na pogotowiu to lekarz stwierdził nadciągnięcie mięśni i jutro mam skierowanie na prześwietlenie kręgosłupa i barku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zima to się pojawia lód na drodze. To chyb alogiczne. Logiczne w każdym niemal kraju gdzie odnotowuje sie temperatury poniżej zera, ale nie w Polsce! U nas każdy chciałby mieć czarną nawierzchnię, a jak zniszczy sobie samochód z własnej winy to żąda odszkodowania od innych. Dodatkowo drogowcy powinni mieć sanie świętego mikołaja i pojawiać sie w kazdym miejscu opadu śniegu kilka sekund po tym opadzie. Ludzie ogarnijcie się. Jak pada to jest ślisko i już. W Szwecji nikt nie sypie soli na drogi, ale tam ludzie potrafią jeździć po śniegu i lodzie. Zreszta tą pieprzoną sól chyba tylko u nas jeszcze sypią. W większości krajów sypią żwir lub piach.

P.S. Uderzyłem co najmniej dwa razy samochodem w przeszkodę przy 15 km/h i na pewno te obrażenia powstały przy większej prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiles sobie kuku i teraz szukasz frajera co pokryje koszty naprawy??

I jeszcze nasluchales sie,ze bol w odcinku szyjnum jest praktycznie nie do udowednienia i zaplaca odszkodowanie:facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden sensowny post na 30... to ten ktory opisuje sytuacje udezenia sie CZOŁAmi ;0

moze zacznijmy od poczatku....

1. była policja??

jesli tak to dzwon do mnie powiem ci co i jak

Jesli nie byłi policji to idz na ten SOR i sie lecz na NFZ bo nic z tego nie bedzie....

Pozdrawiam

Michał

ps. co do kolegów z pogladami typu "daj se siana" albo " nie masz szans" to jesli sie wie co robic i z kim to mozna wszystko :) wiec proponuje po pierwsze dzwonic na policje(niech wam nawet oswiadczenia nie przychodza do glowy) a dwa dzwonic do MNIE ;0 i zapewne cos poradzimy ;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie. Korzystajmy z okazji jak można oszukać i wyciągnąć pare groszy. Polska....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Prawo, ktora okresla sposob i rozmiar odpowiedzialnosci... a Policja/sad wskazuje winnego, gdzie ty tu widzisz oszustwo?? Bieniek szczerze nie zycze ci takich komplikacji z TU, bo dla Kowalskiego to rzeczywiscie walka z wiatrakami....

odnoszac sie do słowa Polska... to rzeczywiscie tylko w Polsce TU zanizaja odszkodowania i nie chetnie wyplacaja nalezne odszkodowanie... w UK zglaszasz szkode, dajesz dokumenty i wyplacaja ci tyle i ma byc.... a nie kretactwa, szachrajstwa i zlodziejstwo... jak by bylo normalnie to by nie było firm Odszkodowawczych... nic nie dzieje sie bez powodu....

a propo powiedz mi czy jest okazja np fakt jak gosc po wypadku jest sparalizowany od pasa w dol... dostaje od TU 70 tys i nawet nie starcza na jego rehabilitacje juz nie mowiac o konkretnym wozku czy przystosowaniu mieszkania do jego potrzeb... dlatego ciesze sie ze w firmie w ktorej pracuje mam szanse takim osob pomoc i "chociaż sprobowac" poprawic komus zycie lub dac nadzieje na normalnosc... a kwota o ktora dla niego walczymy to 1 200 000 samego zadosc uczynienia...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to ma do przypadku naszego?? Gosc dal d*py i na śliskim asfalcie rozwalił auto. Teraz ma dostać kasę?? Właśnie stad sa zaniżone wypłaty. Ból to pewnie tez ściema i chęć wyciągnięcia dodatkowej kasy. Jak sam wiesz z doświadczenia częsty przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym pokaż dla porównania koszty ubezpieczeń w Pl i UK. Tak żeby każdy wiedział, że ubezpieczenie tam kosztuje więcej niż całkiem jeszcze dobre auto. Dodatkowo można by pokazać ile kosztuje ubezpieczenie zdrowotne w UK i co obejmuje. Dlaczego ludzie pracujący na kontakcie w UK przyjeżdżając w odwiedziny do rodziny odwiedzają także lekarzy w PL?

P.S. Autocasco jest stworzone po to aby sobie zrekompensować własne błędy na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to ma do przypadku naszego?? Gosc dal d*py i na śliskim asfalcie rozwalił auto. Teraz ma dostać kasę?? Właśnie stad sa zaniżone wypłaty. Ból to pewnie tez ściema i chęć wyciągnięcia dodatkowej kasy. Jak sam wiesz z doświadczenia częsty przypadek.

Dobra dobra... droga należy do spółdzielni mieszkaniowej czy innego zarządcy- płaci się podatki, czynsze, jakieś fundusze- to niech odśnieżają, jeśli nie to niech płacą za naprawę auta.

Jak zalało ci mieszkanie to też zgłaszasz do ubezpieczalni, żeby kasę odzyskać, a potem ściągają od zarządcy.

Płaci się ubezpieczenie żeby w razie W można było skorzystać... Proste !

Właśnie TO JEST POLSKA ! Tu rządzą banki, TU i inne gówna, które tylko patrzą aby człowieka wydymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiejesz sie, jak bys mial police OC na dom, to bys mogl sobie szarpnac kase... jesli chodzi o sliska nawierzchnie to moj sasiad przez nieodsniezona droge wpadl do rowu i dachowal (w skutek tego zlamal kregoslup w odcinku piersiowym)... i jakos przyznali mu kase... a dlaczego bo byla policja i stwierdzila zaniedbanie ze strony zarzadcy drogi..

Pozdrawiam tych co zawsze widza wszedzie zlo, wyludzanie itp.... ciekawy jestem jak sie zachowacie jak wam cos sie stanie albo rozwali wam ktos auto... w ktore wlozyliscie srednio 5-10 tys wiecej jako posjonaci Marki, a przyjedzie rzeczoznawca z TU i wam policzy katalogowo jak za zwykle czyli jakies 40 % mniej....

Chłopaki troche wiary w ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ciekawy jestem jak sie zachowacie jak wam cos sie stanie albo rozwali wam ktos auto... w ktore wlozyliscie srednio 5-10 tys wiecej jako posjonaci Marki, a przyjedzie rzeczoznawca z TU i wam policzy katalogowo jak za zwykle czyli jakies 40 % mniej....

Powiedz mi co to ma do rzeczy w tej sytuacji??

Przeciez nie o tym mowa.....

A co do Marynarza i jego wypowiedzi...brak słow i z debilem nie chce mi sie dyskutowac.

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

LustForPower

Naprwde nei widzisz różnicy między zaniżeniem odszkodowania, niewypłaceniem a zwykłym naciągactwem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...