Treść opublikowana przez zielony113
-
Moje Audi
Witam dzięki za wszystkie spostrzeżenia b5 też jeszcze mam i nie zamierzam się pozbyć! Co do silnika to wychodzę z założenia że jak się dba to się jeździ wyposażenie jak ktoś już zauważył pełny s-line ale szyby z tyłu na korby ale mi to nie przeszkadza serwis ogarnięty napęd pompy oleju wymieniony chce wgrać polskie menu do navi a potem się zobaczy Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka
-
Moje Audi
Zależy jak dla kogo Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka
-
Moje Audi
Witam wszystkich postanowiłem zaprezentować mój nabytek A4 B7 2.0 tdi BRD Quattro 2007 rok s-line 235 tys najechane w planach ogarnięcie spraw serwisowych Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka
-
Czym doczyścić felgi. Brudne od smaru lub farby.
Polecam brudpur firmy voigt ok 12zl litr
- S-line
-
S-line
Witam szukam po forum i nie umiem znaleźć odpowiedzi a mianowicie mam B7 pełny s-line Quattro i znaczek na grillu s-line czy tak jest poprawnie czy powinno pisać Quattro Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka
-
Różnica ramek na grilla
. Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka
-
Felgi porsche
Witam chce kupic felgi porsche 8x17 et 60 w zwiazku z tym mam pytanie jakie by musialy byc dystanse zeby pasowaly do A4 b5 2,4quattro
-
licznik a4 b5 lift
Ok dzieki za wszystkie odpowiedzi jutro popatrze jaki mam ten licznik i sie zastanowie bo i tak wyswietlacz jest do wymiany moze inny licznik lepiej kupic
-
licznik a4 b5 lift
Jezeli bym chcial zalozyc ten bialym podswietleniem to sa jakues problemy czy kupuje inny i gotowe
-
licznik a4 b5 lift
lampy zespolone i wszystko jak wczesniej napisałe lampy zespolone i wszystko jak wczesniej napisales tylko licznik na czerwono lampy zespolone i wszystko jak wczesniej napisales tylko licznik na czerwono ale z tym licznikiem moze cos bylo grzebane bo ma 170 na liczniku a napewno ma wiecej a gosciu nie wygladel na zbyt kumatego i moze zamiast cofnac zmienil licznik
-
licznik a4 b5 lift
skóra 10 jasków bose ze zmieniarka xenon spryskiwacze lamp czujnik parkowania szyber 4 szyby elekrtyk ledzwia pompowane kera trój ramienna zamykanie i otwieranie szyb z kluczyka takie wyposazenie
-
licznik a4 b5 lift
to to wszystko mam dzieki za odpowiedz
-
licznik a4 b5 lift
co jeszcze jest innego po drugim lifcie??
-
licznik a4 b5 lift
Aha ok dzieki za info
-
licznik a4 b5 lift
Sory teraz ogladam zdjecia zegar anologowy
-
licznik a4 b5 lift
Cyfrowy
-
licznik a4 b5 lift
Witam kupilem nie dawno nowsze a4 z 99 po lifcie 2,4 quattro z pelnym fisem mam pytanko w liczniku cyferki i nawiewy man podswietlane na czerwono a nie na bialo od czego jest to zalezne od roku czy wyposazenia
-
Naprawa fotela skóra
Dzieki za info
-
Naprawa fotela skóra
Witam może ktoś zna dobrą firme do naprawy skórzanego fotela kierowcy ze śląska
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
nie widze problemu
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
chcialem sie przywitac bo widze ze jest tu pare ludzi z okolicy
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Witam jest tu kto???
-
Turbina
dzięki za wskazówki to jest fura kolegi i podobno to jakiś mechanik robi
-
Turbina
witam mam pytanie ogólnie mam diesla ale kolega ma audi a4 1,8t i padła mu turbina zrobił regeneracje i druga turbina zrobiła się czerwona i też padła wymienił jakiś przewód do smarowania założył następną i problem jest ten sam po zapaleniu troche chodzi a potem robi się czerwona jak by ją ktoś do pieca włożyłczy miał ktoś podobny problem? albo ktoś wie co to morze być