Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

licznik a4 b5 lift

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kupilem nie dawno nowsze a4 z 99 po lifcie 2,4 quattro z pelnym fisem mam pytanko w liczniku cyferki i nawiewy man podswietlane na czerwono a nie na bialo od czego jest to zalezne od roku czy wyposazenia

Opublikowano

A zegar jest cyfrowy czy analogowy?

Opublikowano
  • Autor

Cyfrowy

Opublikowano

Czyli masz licznik z zegarkiem i datą na cyferblacie obrotomierza i masz czerwone podświetlanie?

Ostatnio się zastanawialiśmy czy taka opcja była po jednym ogłoszeniu gdzie taki licznik był. Teraz pytanie czy taka była seria czy ktoś przerobił.

Opublikowano

Poka foto

Opublikowano
  • Autor

Sory teraz ogladam zdjecia zegar anologowy

Opublikowano

No to masz lifta.


Pierwszego lifta ;)

II lift miał zegarek cyfrowy i białe podświetlanie.

Opublikowano
  • Autor

Aha ok dzieki za info

Opublikowano

I pewnie masz VIN poniżej WAUzzz8DX200001 co by dużo tłumaczyło.


A kratki nawiewu to czerwone są zawsze ;)

Opublikowano
  • Autor

co jeszcze jest innego po drugim lifcie??

Edytowane przez zielony113

Opublikowano

No dobra, usuń vin, miałem nadzieję, że się teoria jakoś potwierdzi bo chyba ten co podałem to granica pomiędzy I a II liftem.


Hmm, Co innego po drugim lifcie.

1) klamki jako jeden element a nie takie dwuczęściowe jak w Audi 80

2) maska - spryski pod a nie na

3) gril z 4 listkami a nie 5

4) kierownice trójramienne są różne

5) konsola inna za czym idzie inny klimatronik

6) klapa w avancie ma alu listwę, ale nie da się przykręcić plastikowej, więc i klapa inna

7) światła tył są clean, clear czy jakoś tak

8) reflektory zespolone z kierunkiem

9) itd itd itd, jeszcze pewnie dziesiątki szczególików

Opublikowano
  • Autor

to to wszystko mam dzieki za odpowiedz

Opublikowano

Zaraz się okaże, że masz polifta a tylko licznik ktoś ci wcisnął inny.

Opublikowano
  • Autor

skóra 10 jasków bose ze zmieniarka xenon spryskiwacze lamp czujnik parkowania szyber 4 szyby elekrtyk ledzwia pompowane kera trój ramienna zamykanie i otwieranie szyb z kluczyka takie wyposazenie

Edytowane przez zielony113

Opublikowano

Nie wiem jak z Bose, ale xenon = zespolone lampy.

Reszta nie jest wyznacznikiem a i lampy można przełożyć.

Chociaż po vin powinieneś mieć licznik liftowy, ale może ja czegoś nie wiem.

Edytowane przez soulmaster3m

Opublikowano
  • Autor

lampy zespolone i wszystko jak wczesniej napisałe

?


Nie wiem jak z Bose, ale xenon = zespolone lampy

lampy zespolone i wszystko jak wczesniej napisales tylko licznik na czerwono


lampy zespolone i wszystko jak wczesniej napisałe

?


Nie wiem jak z Bose, ale xenon = zespolone lampy

lampy zespolone i wszystko jak wczesniej napisales tylko licznik na czerwono

ale z tym licznikiem moze cos bylo grzebane bo ma 170 na liczniku a napewno ma wiecej a gosciu nie wygladel na zbyt kumatego i moze zamiast cofnac zmienil licznik

Opublikowano

To tak z czystej ciekawości możesz pokusić się o sprawdzenie kilku-kilkunasty elementów, które wyglądają na pewniaki, że nie były wymieniane i sprawdzić znacznik daty na nich czy jest wszędzie taki sam a później sprawdzić jaki znacznik jest na liczniku.


Z mojej ciekawości możesz sprawdzić, który z tych masz?

Różnica w pierwszym i drugim jest w ilości kresek na zegarku i oznaczeniu godzin.

allclustersrev.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jezeli bym chcial zalozyc ten bialym podswietleniem to sa jakues problemy czy kupuje inny i gotowe

Opublikowano

Jeśli masz II lifta to z automatu powinieneś mieć ten trzeci licznik a tak to podejrzewam, że ktoś sobie założył jaki udało się kupić i tyle.

No da się założyć i to bez większych problemów, jedyne co to wtyczki są inne i byłoby trzeba poprzekładać przewody.

backharnessrev.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ok dzieki za wszystkie odpowiedzi jutro popatrze jaki mam ten licznik i sie zastanowie bo i tak wyswietlacz jest do wymiany moze inny licznik lepiej kupic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.