Treść opublikowana przez zielony113
-
Spryskiwacze leflektorów
nie tylko oglądam takiego audika i ma spryskiwacze na zderzakach a w opisie nic nie pisze że ma xenon
-
Spryskiwacze leflektorów
witam mam pytanie morze głupie ale czy jeżeli są sptyskiwacze leflektorów to znaczy że są xenony czy mogą być normalne lampy
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
hej to o której w tą niedziele
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
też wpadnę jak troche ogarnę auto
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
hej P-U-M-A i robicie cos
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
cześć i organizujecie jakiś spocik bo bym się dołączył
-
[ALL B6] Ile kosztuje skrzynia tip tronik
witam ile kosztuje skrzynia tip tronik lub naprawa?? po włączeniu biegu stoi w miejscu
-
[ALL] Spalone wnętrze
po prostu znalazłem takie auto w dobrej kasie z przodu nic nie ruszone tylko taki biały nalot z tyłu podsufitka i plastiki [br]Dopisany: 09 Luty 2011, 20:11_________________________________________________dziękuje wszystkim za rady!!!
-
[B5 AFN] tłoczek tylni
rozbierał wymieniał ktoś tłoczek w tylnym zacisku??? bo wymieniałem dzisiaj i w środku są takie dwie podkładki taka przekładka i małe łożysko a nie wiem jak mam być poprawnie bo w jednym kole było inaczej niż w drugim
-
[B5 AFN] Na co zwrócić uwagę przy kupnie a4 w automacie
witam na co zwrócić uwage przy kupnie a4 z 1999 w automacie?? miałem 80 z automatem i nie byłem zadowolony i mam nadzieje że a4 będzie lepsze
-
[ALL] Spalone wnętrze
witam miał ktoś do czynienia ze spalonym środkiem auta wystarczy wymienić plastiki i czy zostanie jakiś zapach???
-
[ALL B5] Różnica w montowaniu haka przedlift - polift
dziękuje bardzo za info!!!
-
[ALL B5] Różnica w montowaniu haka przedlift - polift
witam może ktoś się orientuje czy jest różnica w mocowaniu haka holowniczego w A4 z 96r. a polifta z 2000
-
[ALL B6] Uszkodzona skrzynia biegów
dziękuje za wskazówki
-
[ALL B6] Uszkodzona skrzynia biegów
witam mam pytanko chce kupić A4 B6 z uszkodzoną skrzynią multitronik orientuje się ktoś jaki jest koszt naprawy i czy wogóle się pakować w taki samochód nie wiem dokładnie jest zepsute
-
[INNE] Ile oleju do skrzyni automatycznej w A3 AGR
witam chce wymienic olej w automacie w audi a3 oznaczenie silnika AGR a skrzyni prawdopodobnie DMP ale nigdzie nie moge znaleść ile wchodzi oleju!!
-
[B5 AFN] ABS włącza się przy 120km/h
mam problem! ostatnio zauważyłem ze przy ok 120 km/h brzęczy abs i pedał hamulca jest tak twardy że nie da się zahamować!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[zumpy]Witam serdecznie