Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] AFN+chips VS AWX (seria)


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

Stawał ktoś może na kresce AFNem po chipsie, przeciwko seryjnemu AWXowi?

Dzisiaj stanąłem na kresce z kumplem on ma Passata AWX 2003r.

Wyglądało to tak: 0-100 w miarę równo z lekkim przodem dla mnie, IV bieg mając 140 zaczynam powoli odchodzić, do 180 to już prawie długość auta.

Hmmm teraz pytanie czy mój program jest ok. i daje radę (coś ok. 135-140 i ok. 3ooNm) , czy jest słaby!! Hamownie potwierdzają że AWXy są przeważnie z bonusami +km , +Nm. Jak coś to jadę na poprawę programu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądało to tak: 0-100 w miarę równo z lekkim przodem dla mnie, IV bieg mając 140 zaczynam powoli odchodzić, do 180 to już prawie długość auta.

rozumiem ze wygrałes ... tak ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie zdziwilo mnie to ze wygrales...

samo wygranie mnie nie satysfakcjonuje, bo ten AWX naprawdę dawał radę , myślałem że łatwiej pójdzie a ja dopiero od 140 zaczynałem poowwoollii odchodzić, no moze przesadzam "rogal" z killa jest ale myslałem ze będzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjne-Passat AVF(131km) vs. A4 AVG(110km) ze świateł do świateł max. 4 bieg szły łeb w łeb sam próbowałem kilkukrotnie... :mysli: teoretycznie Passat ma lepsze przyspieszenie... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szły łeb w łeb sam próbowałem kilkukrotnie
hmmm dziwne , może masz chipsa a nie wiesz!! sam nie wiem co o tym sądzić, bo 110 w A4 zostawiam daleko za sobą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto,autu nie równe..może tamten nie osiąga mocy lub u mnie ktoś grzebał :mysli: odwiedze hamownie to się dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest prosta jeśli jesteś niezadowolony to jedź na korektę i już.

Weź pod uwagę wiek twojego auta i przebieg, chcesz mieć ekonomiczne, dynamiczne autko to zostaw jeżeli się chcesz scigać i równać z kolegami zrób sobie "hardkora" Rogal to potrafi tylko że fryknie więcej paliwka i sadzę z tylnej szyby będziesz częściej ścierał :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogal to potrafi tylko że fryknie więcej paliwka i sadzę z tylnej szyby będziesz częściej ścierał :>

No nie przesadzaj - nie jest aż tak źle, jeszcze w lusterku coś widzę..

ha zapomniałem - przecież mam wycieraczkę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób sobie "hardkora"
to nie jest rozwiązanie . autem jakieś 2.3 lata chcę pojeździć mam na to inny sposób, już wielokrotnie zastosowany w AFNach hyhyhy :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa bo ja jak swoim jechalem do wawy, a za mna B6 AVB braciaka to nie za wielka roznica byla w przyspieszeniach na moja korzysc. Wiadomo mam Q ale chyba duzej roznicy w wadze nei ma.

Z tego wynika ze AWX mnie obiedzie bez wiekszych problemow ale nie stawalem na kresce.

Moze kiedys sie zmierze jak bedzie okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...