Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] gaśnie a poźniej trudno odpalić :(


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od trzech dni cos boli moją niunie, z niewiadomych powodow od tak sobie podczas jazdy oswiecają sie wszystkie kontrolki i silnik gasnie, nie pomaga tutaj redukcja na nizsze biegi bo i tak nie odpali. Po zatrzymaniu jednym razem odpali normalnie i bez problemow idzie ruszyc, a czasami trzeba naprawde dlugo krecic zeby go uruchomic. Jesli mieliscie podobne obiawy w waszych pieknych autach albo przypuszczacie co to moze byc to prosze o info.

Pozdro for All :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem co boli moja Niunie... pojechałem dzis podpiac pod kompa i okazalo sie to co przypuszczalem... walniety przeplywomierz powietrza. Koszt nowego 185 pln bo ten ktory wysiadl jest raczej nierozbieralny. Orientuje sie ktos czy po zalozeniu nowego trzeba go jakos ustawic, zaadaptowac tak jak przepustnice, czy poprostu podpinam i smigam??[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2007, 19:13 _________________________________________________No i dzis zalozylem nowy przeplywomierz... objawy te same co na tym starym czyli gasnie i sa problemy z odpaleniem. Zadzwonilem do elektryka co ostatnio podpinal mi auto pod kompa i powiedzial ze trzeba skasowac blędy, czyzby bląd byl tak wielką przeszkodą w dzialaniu nowego przeplywomierza?? Znawcy tematu i spece od Vag'a prosze wypowiedzcie sie na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...