Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Oryginalne webasto zdjęcia 2.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Interesują mnie zdjęcia orurowania ori webasto ,silnik BRE.

Jeżeli ktoś ma zamontowane takie pod maską to będę bardzo wdzięczny za udostępnienie.

Szczególnie zainteresowany jestem kształtem rur w oryginale i sposobem ich poprowadzenia.

Opublikowano

Proszę bardzo :wink4:

tvpNr.jpg

[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 15:51_________________________________________________Masz jeszcze samo webasto :wink4:

MhJ3A.jpg

Opublikowano
  • Autor

Z etki to mam. Chodzi mi o zdjęcia.

Np: gdzie jest podłączony wężyk oznaczony jako 7

A może odezwie się ktoś z okolic Radomia , kto ma ori webasto w A4 B7. Chętnie obejrzałbym sposób podłączenia.

Opublikowano

Interesują mnie zdjęcia orurowania ori webasto ,silnik BRE.

Jeżeli ktoś ma zamontowane takie pod maską to będę bardzo wdzięczny za udostępnienie.

Szczególnie zainteresowany jestem kształtem rur w oryginale i sposobem ich poprowadzenia.

Ja nie przejmowałbym się tym wężykiem, w zupełności wystarczy wpiąć piec w układ chłodzenia i wszystko działa jak należy. Na węże fabryczne się nie nastawiaj, bo to zdecydowanie podniesie koszty. Trzeba kupić węże firmy Parker, sprężynki do węży i pozamiatane.

Opublikowano
  • Autor

Ja nie przejmowałbym się tym wężykiem, w zupełności wystarczy wpiąć piec w układ chłodzenia i wszystko działa jak należy. Na węże fabryczne się nie nastawiaj, bo to zdecydowanie podniesie koszty. Trzeba kupić węże firmy Parker, sprężynki do węży i pozamiatane.

Ja właśnie mam dwa węże fabryczne, podobno od mojego modelu. I chciałbym je wykorzystać.

Opublikowano

U mnie "7" nie ma, węże 5-6 są połączone złączką. Idą od dołu webasto do chłodnicy recyrkulacji spalin, drugi wąż idzie od webasto do nagrzewnicy.

Opublikowano

(7) był stosowany do nr. VIN ...

cpixA.jpg

Opublikowano

Pozwolę podłączyć sie pod temat.

Też mi zależy na zdjęciach ory. prowadzenia przewodów wodnych jak i elektryki.

Ja montuje to w B6 1,9 AVB.

29848093.jpg

51120372.jpg

54713361.jpg

Przewód zaznaczony na zielono to przewód od chłodnicy do zbiorniczka wyrównawczego.

Czy przewód idący od pompki webasto dobrze poprowadziłem puszczając go na górze webasto (oznaczony na czerwono)??

Bynajmniej tak mi się on układa.

24848077.jpg

Drugie pytanie, czy przewód od webasto montowany jest za pomocą tej opaski (niebieskie kółko), czy może powinna tam byc zamontowana wiązka idąca od webasto do kabiny (żółty prostokąt)??

Opublikowano
  • Autor

Mam już kilka zdjęć ,może pomogą

Pozwolę podłączyć sie pod temat.

Przewód zaznaczony na zielono to przewód od chłodnicy do zbiorniczka wyrównawczego.

Czy przewód idący od pompki webasto dobrze poprowadziłem puszczając go na górze webasto (oznaczony na czerwono)??

Bynajmniej tak mi się on układa.

1021932.th.jpg

Drugie pytanie, czy przewód od webasto montowany jest za pomocą tej opaski (niebieskie kółko), czy może powinna tam byc zamontowana wiązka idąca od webasto do kabiny (żółty prostokąt)??

1021933.th.jpg

Jak widzisz w tej opasce są przewody elektryczne.

czekam na więcej zdjęć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.