Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Moja blond niunia :)


marcink001

Rekomendowane odpowiedzi

Pomaluj dokładki pod zderzakami i boczne listwy jakaś fajna fela i lampki wiadomo jakie to bedzie :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna seria ;) zmien lampki tyl , przod i zapodaj jakies fele 17 i bedzie ladnie sie prezentowac ;)

17'' do 1.6 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie rady i opinie:)

Po kolei: zdjęcia ze środka też dam, przyznam że kompletnie o tym nie pomyślałem zakładając ten post.

Co do reszty rad to przyznam że na początku nie miałem pojęcia o czym Wy do mnie mówicie ;) Pozniej przejrzałem trochę wątków przesdtawiającyhc Wasze A4 i teraz wiem co z moimi lampami i migaczami nie tak. Mają być te po liftingu z 1999? Wybaczcie ignorancję ale to moje pierwsze Audi.

Wiem że felgi przydałyby się najbardziej. Kupiłem go z dwoma kompletami kół i tak zimówki jak i letnie były na zwykłych felach. Pomyślę o czymś na lato, teraz nie ma sensu na zimę. Przyznam że poza alumami to nie miałem żadnych większych planów ale daliście mi troche do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścigawka to nie będzie, ale upiękrzyć ją możesz. , rady kolegów bezcenne na drodze poprawienia wyglądu także notuj uważnie, Szkoda że nie biała, bo coraz bardziej mi się ten kolor na autkach podoba. powodzenia w modach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do Iversona - sluchaj kolegow!!! :thumbup: :thumbup:

Zacznij od migaczy bialych i ladnej felgi - nie przesadzaj z szerokoscia bo nie uciagniesz!! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko identyczne jak moje i ten sam silnik. Ja też powoli będę swoja robił tak jak radzą koledzy wyżej. Kolor biały bardzo mi się podoba na A4kach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze kolor bialy (i jego pochodne kremowe) jest coraz bardziej popularny. Wczesniej nie lubilem aut w tym kolorze, ale niektore maszyny zrobione w duchu Dubai Style wymiataja :decayed: Zaloz felgi, lampy jak koledzy doradzaja i bedzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...