Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Interfejs bluetooth do radia concert II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Zapragnąłem mieć zestaw głośnomówiący bluetooth.

Rozglądałem się za oryginalnym zestawem, ale nie dość że cały zestaw jest dość drogi, to jeszcze daleko mu do ideału.

Mam radio Concert II bez kierownicy multifunkcyjnej.

Zaciekawiło mnie coś takiego: BLAUPUNKT INTERFACE BLUETOOTH - USB

Głównie zestaw miałby służyć do rozmów, ale ma też możliwość przesyłu muzyki jak i wejście USB.

Czy ktoś posiada takie urządzenie i mógłby się wypowiedzieć czy warto??

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Może trochę odświeżę wątek.

Niestety nie miałem do czynienia z urządzeniem Blaupunkta, o które pytał przedmówca, natomiast ostatnio zainstalowałem kierownicę MuFu. Radio póki co zostaje Concert II, oczywiście w kierownicy działa tylko rolka podgłaśniania, jak to w radiach z B6. Do tego zakupiłem fabryczny moduł bluetooth 8P0862335Q. Czy ktoś posiada rozwiązanie w takiej opcji ? Podobno nie trzeba RNS-e, zastanawiam się który z zestawów kabli powinienem kupić, może ktoś podpowie ? ;)

Opublikowano

odpowiednie podlaczenie i kodowanie i ma smigac :decayed: (radio concert II, MF , wiazka z navika)

Opublikowano

Ja u siebie dokładałem bluetooth z literką Q, wiązkę brałem z Navika do lutowania. Mam concert II i radia nie musiałem kodować, tylko moduł.

Opublikowano

ja mam coś takiego

http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p1140_c118_FISCON-Freisprecheinrichtung-Audi--Seat--Basic-.html

i świetnie się sprawdza (plug&play), obsługa telefonu jest z kierownicy MF

Opublikowano

ja mam coś takiego

http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p1140_c118_FISCON-Freisprecheinrichtung-Audi--Seat--Basic-.html

i świetnie się sprawdza (plug&play), obsługa telefonu jest z kierownicy MF

i chcesz powiedzieć że dałeś za to 250 ojro :shocked:

:gwizdanie:

Opublikowano

nie, cena była niższa.. i dostałem f-rę vat :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

wrclaguna, Bromchit: Dzięki za wskazówki. Teraz i ja mogę potwierdzić, że wszystko działa jak należy. Concert II + moduł Q + mufu + wtyczka z kabelkami do lutowania.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

wrclaguna, Bromchit: Dzięki za wskazówki. Teraz i ja mogę potwierdzić, że wszystko działa jak należy. Concert II + moduł Q + mufu + wtyczka z kabelkami do lutowania.

Ja będę montował kierę Mf od B6 , mam modul BT "D", ale co musze zrobic zeby on był widoczny, telefon nie znajduje urządzenia BT jakieś kodowanie muszę wykonać ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.