Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Problem z odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kupilem niedawno a4 b8 po wypadku w niemczech i nie moge jej odpalic normalnie. Jezeli podepne go na krotko (pod maska) kablami to odpala. I mam pytanie czy musze szukac jakiegos bezpiecznika czy czegos innego? A moze dlatego tak jest ze poduszki sa otwarte? :mysli:

Opublikowano

szczerze mówiąc ja nie mam tego problemu, może ktoś kto pracuje w serwisie bądź tez czai ten temat by coś więcej powiedział...

ja jestem laikiem i mimo szczerych chęci nie pomoge :wink4: być może to sprawa poduszek właśnie... nie wiem

Opublikowano

szczerze mówiąc ja nie mam tego problemu, może ktoś kto pracuje w serwisie bądź tez czai ten temat by coś więcej powiedział...

ja jestem laikiem i mimo szczerych chęci nie pomoge :wink4: być może to sprawa poduszek właśnie... nie wiem

co takiego wniosła Twoja wypowiedz??? Jeśli nie umiesz pomóc-to nie zabieraj głosu
Opublikowano

pewnie sterownik air bag rozłączył zasilanie aku przy klemie + przy akumulatorze tam pewnie jest problem ( tak jest np. w bmw )

Opublikowano

szczerze mówiąc ja nie mam tego problemu, może ktoś kto pracuje w serwisie bądź tez czai ten temat by coś więcej powiedział...

ja jestem laikiem i mimo szczerych chęci nie pomoge :wink4: być może to sprawa poduszek właśnie... nie wiem

co takiego wniosła Twoja wypowiedz??? Jeśli nie umiesz pomóc-to nie zabieraj głosu

zasugerowałem właśnie , że to sprawa poduszek czyli air bag i kolejna osoba zbyszek7791 też to potwierdziła :wink4:

Opublikowano

jeśli auto jest po wypadku-przyczyn moze być co najmniej kilka-uszkodzony aku,ładowanie ,rozrusznik,a przede wszystkim-masa,skoro pali na kable,to w aucie masa gdzieś nie styka od normalnego aku-wystrzelone poduchy jest uzależnione od czujnika bezwładnościowego-podepnij vaga i będzie wiadomo,co jest z prądem,czemu jest za słaby aku i będzie wiadomo,co jeszcze tam siedzi

Opublikowano

szczerze mówiąc ja nie mam tego problemu, może ktoś kto pracuje w serwisie bądź tez czai ten temat by coś więcej powiedział...

ja jestem laikiem i mimo szczerych chęci nie pomoge :wink4: być może to sprawa poduszek właśnie... nie wiem

po co zabierasz wiec głos ? :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 05:39_________________________________________________

kupilem niedawno a4 b8 po wypadku w niemczech i nie moge jej odpalic normalnie. Jezeli podepne go na krotko (pod maska) kablami to odpala. I mam pytanie czy musze szukac jakiegos bezpiecznika czy czegos innego? A moze dlatego tak jest ze poduszki sa otwarte? :mysli:

co to znaczy podepnę na krotko pod maską? do czego? :disgust:

Opublikowano

kolego podepnij vag i wyjdą wszystkie błęby-kumaty.

odpalanie na "krótko" chyba nie jest za bezpieczne dla elektroniki itp?!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.