Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Falowanie obrotów na lpg. co robić???


Mundi23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Założyłem jakieś 6 tygodni temu instalacje brc 24 , wszystko bylo wporządku , natomiast po kilku dniach auto zaczęło słabo odpalać , przy zwiększaniu obrotów zaczęło gasnąc na zimnym.Jak sie juz rozgrzało wszystko ok , ale jak juz przejedzie na LPG obroty falują , strasznie denerwujące. Z początku myślałem że to przepustnica , a wiec czyszczenie przepustnicy i adaptacja, efekt - to samo. Potem wymiana świec i znów to samo. Auto oddałem do warsztatu gdzie mi zakladali LPG , chłopaki niewiedza co jest , twierdza ze instalacja jest prawidłowo zainstalowana i ze wina leży przy odpowietrzaniu .. to ze odma cos nie tak... faktycznie kruciec ulamany , wymieniłem i znów to samo . No niewiem teraz co robić , rano auto na benzynie gaśnie , przy dodawanie gazu auto sie dławi i strzela w przepływomierz , jak wchodzi na LPG obroty falują . Dodam ze na benzynie chodzi normalnie. Jeżeli ktoś zna sytuacje proszę o odpowiedz. Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"rano auto na benzynie gaśnie , przy dodawanie gazu auto sie dławi i strzela w przepływomierz , jak wchodzi na LPG obroty falują . Dodam ze na benzynie chodzi normalnie"

Hmm, to w końcu jak jest na tej benzynie bo z powyższego fragmentu ciężko coś wywnioskować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia z podmaski poprosze zwłaszcza tam gdzie jest nawiercony kolektor ssący a problem z odpalaniem to najprawdopodobniej źel zrobiona mapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moga byc żle załozone wkretki od LPG, źle zestrojona instalacja lub nieszczelnosc układu ssacego, napisz o jakim silniku mówimy. podłacz Vaga i zobacz moze cos pokaze, zrób adaptacje na PB i pojeżdzij na PB i sprawdz czy nadal beda te utrudnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...