Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pajace na allegro...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko.

Przeglądam oferty aut na allegro i często trafiam na takie lewe ogłoszenia, które wprowadzają w błąd i jednocześnie wyprowadzają z równowagi... w jakim celu zamieszczają ogłoszenie bez podania numeru kontaktowego ? Domyślam się że chcą uzyskać jak najwięcej adresów e-mail, ale w jakim celu, bo mam przypuszczenia ale pewny nie jestem.

W każdym bądź razie, ku*wica mnie bierze gdy przeglądam oferty a co dziesiąta okazuje się jakąś reklamą, albo "kredytujemysamochody" albo "gmail.com"... i tego jest coraz więcej, czy jest jakaś sprzątaczka na allegro lub otomoto ?

Przykłady...

http://otomoto.pl/audi-a4-2-5-tdi-sportline-navi-xenon-C15235497.html

http://otomoto.pl/audi-a4-rata-519-zl-szybkikredyt24-pl-C10749887.html

http://otomoto.pl/audi-a4-www-kredytujemysamochody-pl-C14057929.html

Opublikowano

No i jeszcze mylą B7 z B6 :polew:

Opublikowano
:thumbdown:
Opublikowano

tia. moj znajomy czasami wozi ludziom auta na zamowienie. nie jest typowym handlarzem, po prostu pomaga tym co nie znaja jezyka i realiow.

ostatnio mial zalatwic jakeis audi czy cos. w kazydm razie poweidzial ze zadbana sztuka to kolo 30tys plus koszty dowozu i wyjazdu...

no i sprawa szla, podsuwal jakies propozycje z mobile. raz pani zadzwonila ze znalazla super okazje na autoscoucie za 4,5 tys E ... znajomy spojrzal, ani adresu no ale kleint nasz pan to chcial sie dodzwonic. numer oczywisice nieprawidlowy a oprocz tego tylko email.

dzwoni wiec do babki mowi ze to jakas sciema bo nie da sie dodzwonic a poza tym to nierealne za taka cene takie auto. a ta na niego najechala ze pewnie nie chce ejchac bo za malo by zarobil i ze jakby zanla jezyk to by sama zadzwonila i ze to jasne ze chce ich oszukac :wallbash: :wallbash:

on spokojnie ze moze sobie wziac wykrecic numer i sie dowei ze taki nuemr nie istnieje bo do tego nie trzeba znac jezyka... ale sie obrazila i sie nie odzywa :polew: :polew: :polew:

wiec poza tym ze to sa oczywiste walki to jeszcze znam pare osob ktore takie ogloszenia traktuja jak mega okazje i nie moga przezyc ze nie maja akurat kasy bo by jechali.

potem czlwioiek chce sprzedac auto a ludzie wierza ze w niemczech takie okazje bywaja i gadaja glupoty... powinno sie bardziej z tym walczyc ...

Opublikowano

tia. moj znajomy czasami wozi ludziom auta na zamowienie. nie jest typowym handlarzem, po prostu pomaga tym co nie znaja jezyka i realiow.

ostatnio mial zalatwic jakeis audi czy cos. w kazydm razie poweidzial ze zadbana sztuka to kolo 30tys plus koszty dowozu i wyjazdu...

no i sprawa szla, podsuwal jakies propozycje z mobile. raz pani zadzwonila ze znalazla super okazje na autoscoucie za 4,5 tys E ... znajomy spojrzal, ani adresu no ale kleint nasz pan to chcial sie dodzwonic. numer oczywisice nieprawidlowy a oprocz tego tylko email.

dzwoni wiec do babki mowi ze to jakas sciema bo nie da sie dodzwonic a poza tym to nierealne za taka cene takie auto. a ta na niego najechala ze pewnie nie chce ejchac bo za malo by zarobil i ze jakby zanla jezyk to by sama zadzwonila i ze to jasne ze chce ich oszukac :wallbash: :wallbash:

on spokojnie ze moze sobie wziac wykrecic numer i sie dowei ze taki nuemr nie istnieje bo do tego nie trzeba znac jezyka... ale sie obrazila i sie nie odzywa :polew: :polew: :polew:

wiec poza tym ze to sa oczywiste walki to jeszcze znam pare osob ktore takie ogloszenia traktuja jak mega okazje i nie moga przezyc ze nie maja akurat kasy bo by jechali.

potem czlwioiek chce sprzedac auto a ludzie wierza ze w niemczech takie okazje bywaja i gadaja glupoty... powinno sie bardziej z tym walczyc ...

ale padaka. Nie no ciężko tu ogólnie kupić coś z całą prawdą, coraz większe wały idą...Nawet w salonach ;)

Opublikowano

potem czlwioiek chce sprzedac auto a ludzie wierza ze w niemczech takie okazje bywaja i gadaja glupoty... powinno sie bardziej z tym walczyc ...

Walka z ludzką głupotą jest z góry skazana na porażkę... niestety.

Opublikowano

Szkoda, że tak ciężko kupić auto z prawdą całą. Ogólnie lipa że ludzie się nie szanują w ogóle. :thumbdown:

Opublikowano

Jest też taka jedna rzecz. Gość wystawia ogłoszenie, dzwonisz, a on akurat wyjeżdża na 3 tygodnie do Maroka i nie będzie z nim kontaktu, ale jak tylko wróci, to się chętnie umówi na oględziny auta. Nosz kuźwa... :wallbash:

Opublikowano

hehe i dlatego ja swojej staruszki nie wymieniem nie mam nerwów :):) :polew:

Opublikowano

hahahah jakie matoły ; D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.