Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: siema nygusy dzieki za spota co niektórzy pewno juz bronka obalaja :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty:

a Ty dopiero teraz w domu? :shocked:

ja juz po kolacji i drugiego koncze :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

dzięki za spocik :good:

do następnego :)

ładną masz tą furmankę :good:

Opublikowano

:hi: a ja dopiero dotarłem musiałem po żonke skoczyć i trochu sie zeszło :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 21:39_________________________________________________ale kużwa mrozi trochu pokazało mi -15 jak jechałem teraz do chaty :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 21:40_________________________________________________

Aaa, racja, dziwnie dobrze jechało auto, odelżone z błota i lodu :)

a ładnie maszynka idzie :good: :good:
Opublikowano

od jutra mrozy mają opuścić nasz rewir :cool1:

Opublikowano

od jutra mrozy mają opuścić nasz rewir :cool1:

to dobrze :good:

Opublikowano

ja nie lubię za bardzo zimy .. ale jak jest śnieg to jest klimat ... ale nie za długo :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

dzięki za spocik :good:

do następnego :)

ładną masz tą furmankę :good:

będe na pewno :cool1:

thx

Opublikowano

Wentyl jakoś idzie fura ale trzeba ostrożnie z gazem bo można przesadzić na łuku i krawężnik w najlepszym przypadku

Opublikowano

Wentyl jakoś idzie fura ale trzeba ostrożnie z gazem bo można przesadzić na łuku i krawężnik w najlepszym przypadku

wiem o tym teraz czekam aż ja pomalujesz i gwint założysz moim zdaniem bedzie ciekawie wygłądać i ładne alu i :notworthy::good: :good: :good: :good:
Opublikowano

zawijam spac... jutro o 5 musze podniesc doope... :confused4:

narson :hi:

Opublikowano

no felgi Vario musisz zmienić :gwizdanie:

Opublikowano

nike siemka

fele chyba 15'' :polew: felg jest od groma w 18'' w dobrej cenie ale niestety koszt opon jest kosmos :wallbash:

Opublikowano

to prawda te opony to masakra ... droższe od felg często :evil:

Opublikowano

Dobra, kończę powoli, "100 ways to die" leci na polsat play, pooglądam sobie - śpijta dobrze

Opublikowano

ja też chyba zaraz uciekam ... tylko że spać mi się nie chcę :mysli:

Opublikowano

nikuś śniegu nie miałem na aucie :polew:

ale na progach miales czarne bloto posniegowe i to rozrzuciles po parkingu :tongue4:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 21:29_________________________________________________

Dzieki za spota, było :good:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 20:42_________________________________________________a i dzieki za pomoc z klimatronikiem

poszukaj na forum też ... pewnie coś tam jest o podobnym problemie ...

do następnego spota :)

oki dzieki :)

a co masz z klimatronikiem? :mysli:

no nie grzeje :embarrassed:

Opublikowano

zaraz Ci da padaczka :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.