Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Doberek :) Troszeczkę się zniszczony obudziłem dziś... i okazało sie, że moje okulary pokonała grawitacja i się stłukły :wallbash: Na spota jednak postaram się dotrzeć choc pewnie po meczyku dopiero...

Będą jeszcze ludziska o 17stej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

ja będę dzisiaj do 18.30 najdłużej... a tak normalnie to i do 20:00 siedzimy :) jak nie będzie nikogo na parkingu to wal do Gruszeckiego na kawę - tam nas znajdziesz :decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej dajcie znać jakby co bo ja musze wyjechać o 15:00 więc jakby co żebym tam sam spota na parkingu nie robił :wallbash::polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłka ręczna...[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 14:34_________________________________________________

ej dajcie znać jakby co bo ja musze wyjechać o 15:00 więc jakby co żebym tam sam spota na parkingu nie robił :wallbash::polew::decayed:

widzę że masz już neta :)

ja chyba będę na 16:00 bo zapomniałem że u Ilony nie ma telewizji... tzn jest ale na antenie domowej nawet TVP1 nie odbiera :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłka ręczna...[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 14:34_________________________________________________

ej dajcie znać jakby co bo ja musze wyjechać o 15:00 więc jakby co żebym tam sam spota na parkingu nie robił :wallbash::polew::decayed:

widzę że masz już neta :)

ja chyba będę na 16:00 bo zapomniałem że u Ilony nie ma telewizji... tzn jest ale na antenie domowej nawet TVP1 nie odbiera :wallbash:

no mieli wyłączyć o północy i nie wyłączyli - albo sie upomną później i naliczą abonament albo wyłączą wtyke dzisiaj o 24:00

zobaczymy[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 14:58_________________________________________________tak czy inaczej ja sie zbieram po maluśku na spota żeby na 16:00 trafić i mam nadzieje że nie będe tam sam na parkingu słupków podpierał

dozobaczyska chopy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też będę jak dojadę :decayed:

Ty masz bliżej niż ja więc możesz wyjechać później :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spocie padły propozycje gokartów...

Ale tak sobie podumałem i chciałbym zaprezentować taki mały fajny pomysł :)

Automobilklub w czasie zimy organizuje szkolenia jazdy po śniegu... Kupa zabawy przy tym a koszta niewielkie bo 30zł od samochodu - czyli taniej niż gokarty ;)

Możemy sobie wybrać dowoln termin i pojechać tylko jako A4 klub, szkolenie we własnej grupie jest od min 10 aut myśle że byśmy tyle uzbierali. Można się przy tym fajnie pobawić a i nauczyć kontroli nad autem :kox:

więcej info tutaj: http://www.aw.poznan.pl/imprezy2010/20100131cwiczenia/index.html

fotki kolegi z dzisiejszego szkolenia:

dsc4259resize.jpg

dsc4048resize.jpg

dsc4052resize.jpg

dsc4056resize.jpg

dsc4064resize.jpg

dsc4070resize.jpg

dsc4107resize.jpg

dsc4109resize.jpg

dsc4111resize.jpg

dsc4115resize.jpg

dsc4120resize.jpg

dsc4122resize.jpg

dsc4124resize.jpg

dsc4126resize.jpg

dsc4127resizek.jpg

dsc4129resizeowva.jpg

dsc4132resize.jpg

dsc4140resize.jpg

dsc4141resize.jpg

dsc4142resize.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za spota :good:

ja też się piszę na ćwiczenia jazdy na śniegu :good:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 20:41_________________________________________________Rako a co z Tobą ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...