Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiadomo czy giełda w ogóle będzie... jutro pogrzeb więc może być znowu wszystko zamknięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem... ale we Wrocku w zeszłą niedzielę giełda samochodowa była otwarta ...

To może u was też ? :naughty:

Jak coś palnąłem to sorka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 17:36_________________________________________________usunąłem ankietę ...bo i tak wszystko jasne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo czy giełda w ogóle będzie... jutro pogrzeb więc może być znowu wszystko zamknięte

giełda jest czynna podobnie jak www.asjp.pl ma kolejna edycję i można za 450PLN pojeździć [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 22:14_________________________________________________

:hi: doberek wszystkim weekend nareszcie niebo czyste bez chmur zapowiada sie piekna pogoda dzisiaj trzeba by było troche fure dopieścić bo az strach patrzec na brudną :mysli: :mysli: :mysli::good:

a ja blisko 9h w szkole dzisiaj .. ale wieczorem letnie kółka założyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też dzisiaj założyłem nowe fele z latem

co prawda tylko 17 nastki ale fura od razu barziej koksiarsko wygląda :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze mam zimowe ... ale w tygodniu zmienię jak się uda :)[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 22:54_________________________________________________chyba nikogo nie ma :mysli:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 23:29_________________________________________________

Siema wszystkim.

Czy ktoś wie coś o tym autku?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11418788

Sprzedawca jakiś nienormalny jest.

Rozmawiam z nim przez telefon, chce żeby podał mi numer vin, a on ma to gdzieś, mówi że jedzie jutro na giełdę i jak chce to mogę przyjechać to sprawdzimy w salonie.

Niestety mam około 400km. A jechać w ciemno to trochę mi się za bardzo nie widzi.

Jeżeli jutro ktoś by był na giełdzie to prosiłbym o luknięcie na te auto i podał by mi numer vin.

ma ładnie nasrane .... wiedząc o tym że masz tyle kilosów powinien bez problemu podać numer Vin :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakiś boks na eurosport[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 23:34_________________________________________________a to auto faktycznie jakieś takie tanie jest jak na ten rok :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwny gość przede wszystkim :kwasny:

dano od nas nikt na klubowicza nie startował co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia jakie są teraz kryteria ... ale chyba obowiązkowy jest jeden zlot ogólnopolski :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia jakie są teraz kryteria ... ale chyba obowiązkowy jest jeden zlot ogólnopolski :mysli:

trza po letnim pomyśleć... Piła nie chce robić zlotu u siebie?[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 23:40_________________________________________________z Twoją pomocą :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciała .... ale nie wiem jak to teraz wygląda .... POMORZE skleja organizację tym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...