Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

to smacznego, ja musze spadac do toalety umyc paszczocha bo jeszcze nie bylem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

ja niestety sniadanko wszamole gdzies na miescie bo nie mam juz czasu musze spadac do pracy :disgust:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 07:48_________________________________________________milego dzionka zycze[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 07:48_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narka :hi:

<Aden> jak sprawdzić, czy coś jest na płycie NIE wkładając jej do mojego CD-ROMu, żeby nie zacięło mi kompa? xD

<Krzysztof> nastrój oczy na bodajże 130nm, przełącz strumień światła na czerwony i... jedziesz. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piechol .. ale Madas rzadko ze wsi się rusza do miasta .. później nie dasz rady odebrąć :D[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010,

nie śpieszy się, bo i tak nie jadę teraz na zlot... :thumbdown:

jakby kto chciał rezać jakieś podświetlanie w B8

http://allegro.pl/item1185970234_audi_a4_czarne_podswietlane_kratki_wloty_8e0.html

jak tak znajdujesz okazję to znajdź mi jakieś ładne 18" albo czarny grill :decayed:

ja już powoli :rant: .. allegro to WIELKIE ZŁO[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 08:41_________________________________________________

to smacznego, ja musze spadac do toalety umyc paszczocha bo jeszcze nie bylem :decayed:

dzięki :decayed: myj paszczocha, myj :polew:

Myjta się chłopaki , bo odpadną Wam ptaki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już powoli :rant: .. allegro to WIELKIE ZŁO

ja sprawdzam przeciętnie co 3 godziny te dwie rzeczy i doopa... :disgust:

a nie lepiej zrobić sobie RSS-a i będzie Ci mail z nowymi aukcjami sam raz dziennie przychodził ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej zrobić sobie RSS-a i będzie Ci mail z nowymi aukcjami sam raz dziennie przychodził ?

raz dziennie to za mało :tongue4: mam w zakładkach już tak wszystko ustawione, że klik i jestem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko :hi: :hi:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 12:14_________________________________________________dzisiaj miałem dwa gwoździe w oponie :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko :hi: :hi:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 12:14_________________________________________________dzisiaj miałem dwa gwoździe w oponie :thumbdown: :thumbdown:

ja jak zakładałem zimówki to w obydwu letnich tylnych znalazłem też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra jakaś .... kiedyś pręt od płyty terz gwoździe :kwasny::disgust:

to jest kolejna zaleta posiadania zimówek i letnich ... masz szansę obejrzeć opony :D

bo nie wiedziałem mechanika, który sam z siebie przy przeglądzie obejrzy opony pod kątem przedmiotów obcych :D

patrzą na bieżnik i "ło Panie" to już do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wulkanizacja :good: :good:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 12:45_________________________________________________

masakra jakaś .... kiedyś pręt od płyty terz gwoździe :kwasny::disgust:

będziesz kleił czy wymiana? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzą na bieżnik i "ło Panie" to już do wymiany

mi mówią zawsze: "jak na takie duże to i tak dobrze, że jeszcze proste..." :polew:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 12:50_________________________________________________

wulkanizacja :good: :good:

to pół biedy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...