Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fantastic :good: czekam na info :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a Pany.. jak z przystankami w drodze na bukowine ?

Opublikowano

fantastic :good: czekam na info :)

jakie info :mysli:

Opublikowano

spadam na DIRTY JOBS :decayed:

do juterka :hi:

jeszcze tu wrócę :decayed:

dziękujemy i zapraszamy ponownie - hyhyhy jak na stacji benzynowej :decayed:

Opublikowano

Pepin zastanowiles sie nad alkoholami ? :naughty:

ogólnie under contruction, napweno będzie duża żołądkowa x2, Baileys, Absolut Kurant i Gin Saphire .. ale musze to poprecyzować .. jeszcze trochę podpije z barku i moze za 2 tygodnie byśmy sfinalizowali zamówienie ?

Opublikowano

dobra pany układajcie tą poezyje a ja spadam nara :hi: :hi:

Opublikowano

a Pany.. jak z przystankami w drodze na bukowine ?

staramy się jechać bez przystanku ani jednego .... proszę o zabranie nocników :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

fantastic :good: czekam na info :)

jakie info :mysli:

informacja to bardzo ważny interes społeczny :gwizdanie:

Opublikowano

a Pany.. jak z przystankami w drodze na bukowine ?

pierwszy w swarzedzu drugi w bukowinie :decayed:

Opublikowano

a Pany.. jak z przystankami w drodze na bukowine ?

zakładaj pampersa

Opublikowano

fantastic :good: czekam na info :)

jakie info :mysli:

informacja to bardzo ważny interes społeczny :gwizdanie:

ja wiem o tym.... :gwizdanie:

Opublikowano

Pepin zastanowiles sie nad alkoholami ? :naughty:

ogólnie under contruction, napweno będzie duża żołądkowa x2, Baileys, Absolut Kurant i Gin Saphire .. ale musze to poprecyzować .. jeszcze trochę podpije z barku i moze za 2 tygodnie byśmy sfinalizowali zamówienie ?

myslalem ze na bukowine bedziesz zamawial :naughty:

ale zamowienia moge zawsze realizowac :naughty:

jak sie zastanowisz to napisz mi na PW :decayed:

Opublikowano

a Pany.. jak z przystankami w drodze na bukowine ?

staramy się jechać bez przystanku ani jednego .... proszę o zabranie nocników :gwizdanie: :polew:

kumplowi kiedyś w szpitalu wytłumaczyli co to jest kaczka...

to jest takie coś co bierzesz między nogi i rżniesz

Opublikowano

a Pany.. jak z przystankami w drodze na bukowine ?

zakładaj pampersa

mogiem pożyczyć od Julki jak coś :gwizdanie:

Opublikowano

a Pany.. jak z przystankami w drodze na bukowine ?

staramy się jechać bez przystanku ani jednego .... proszę o zabranie nocników :gwizdanie: :polew:

kumplowi kiedyś w szpitalu wytłumaczyli co to jest kaczka...

to jest takie coś co bierzesz między nogi i rżniesz

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kumplowi kiedyś w szpitalu wytłumaczyli co to jest kaczka...

to jest takie coś co bierzesz między nogi i rżniesz

hyhy dobre :decayed::polew:

Opublikowano

dobra pany układajcie tą poezyje a ja spadam nara :hi: :hi:

3maj sie wentylek :)

Opublikowano

Pepinek a co to jest basen :mysli:

Opublikowano

a Pany.. jak z przystankami w drodze na bukowine ?

staramy się jechać bez przystanku ani jednego .... proszę o zabranie nocników :gwizdanie: :polew:

nie no :decayed:

jakies przystanki na stacjach bylyby dobre :decayed:

by sie chwile pogadalo, jakas kawke, cos :naughty:

Opublikowano

no pewnie ja mówie dobranoc a tu nic ,a gdzie kultura panowie na dworze :mysli: :mysli: :mysli: no tylko Nikuś widze oki :mysli: :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.