Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

a tam nic nie widac na tych zdjeciach i jeszcze mi bateria padla, jutro dam takie w dzien :) ide na spacer :naughty:

z felgami :gwizdanie:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

co tak uciekacie ;([br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:07_________________________________________________to ja tez uciekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdemu życzę takiego garażu :kox: :kox: :kox:

http://www.youtube.com/watch?v=eMQMgwouKlU

wystarczy mi to czarne Camaro SS :kox: :kox:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:52_________________________________________________albo czerowne GTO 67'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikuś zaraz Ci strony braknie jak zaczniesz wyliczać :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikuś zaraz Ci strony braknie jak zaczniesz wyliczać :polew: :polew:

cos TY...

dla mnie najlepsze amer cary to:

Pontiac GTO 1965

BerniceNew0001.jpg

Chevrolet Camaro SS 1967

chevrolet_camaro_ss_1967.jpg

i Dodge Charger 1969

dodge-charger-1969-general-lee.jpg

:kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 21:01_________________________________________________

super sie prezentuje... tylko jeszcze ze 30mm w dol i juz w ogole bedzie mega kox :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym chciał pagani zonda R , wyjdzie ich tylko 16 szt. V12 750ps 1070kg masy :kox: :kox: :kox::cool1:

Pagani-Zonda-R-8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toz to plastik... :kwasny: nie lepiej jakiegos muscle cara z dwoma kompresorami i moca 1000 kucy? :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toz to plastik... :kwasny: nie lepiej jakiegos muscle cara z dwoma kompresorami i moca 1000 kucy? :cool1: :gwizdanie:

jazda autem które ma 1000ps i nie skręca to kiepski pomysł :gwizdanie: , bolączka starych amerykanów , dopóki prosto to ok , jak zakręt to ni huhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toz to plastik... :kwasny: nie lepiej jakiegos muscle cara z dwoma kompresorami i moca 1000 kucy? :cool1: :gwizdanie:

jazda autem które ma 1000ps i nie skręca to kiepski pomysł :gwizdanie: , bolączka starych amerykanów , dopóki prosto to ok , jak zakręt to ni huhu

dlatego muscle car ma tylko bude z lat 60... zawieszenie, ukl kierowniczy, silnik i skrzynia to nowe podzespoly :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toz to plastik... :kwasny: nie lepiej jakiegos muscle cara z dwoma kompresorami i moca 1000 kucy? :cool1: :gwizdanie:

jazda autem które ma 1000ps i nie skręca to kiepski pomysł :gwizdanie: , bolączka starych amerykanów , dopóki prosto to ok , jak zakręt to ni huhu

dlatego muscle car ma tylko bude z lat 60... zawieszenie, ukl kierowniczy, silnik i skrzynia to nowe podzespoly :wink4:

dokładnie dobry musclecar to jest marzenie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1::good:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 21:34_________________________________________________ :hi: Marzena

[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 21:39_________________________________________________ :hi: Pepin[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 21:40_________________________________________________dobra spadam lulu bo rano znowu do roboty i weekend nareszcie :good: :good: :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra spadam lulu bo rano znowu do roboty i weekend nareszcie :good: :good: :good::kox:

a ja może jakąś rundkę w miasto bym zrobił .. kolacja mnie ominęła z Włoską bandą,

ale może jeszcze jakiś soczek został i deser

10 minut i fajrant ... :gwizdanie:

ktoś jeszcze się włóczy po mieści eo tej porze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ma4rzena

"a ja może jakąś rundkę w miasto bym zrobił .. kolacja mnie ominęła z Włoską bandą,

ale może jeszcze jakiś soczek został i deser"

"ktoś jeszcze się włóczy po mieści eo tej porze?"

Pepin :hi:

Ja się nie włóczę, ale zacząłeś o tej kolacji i jeść mi się zachciało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pany tu o jakichś kucach gadają, a ja nic nie rozumieć :mysli:

parę spotow z nami i będziesz vagiem biegle władać jak kalkulatorem :good::naughty::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...