Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale wiocha, nie ma grzanych d*p, pewnie dlatego nie możesz tych jajek znaleźć... :polew: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

czesc Slawek :hi::)

hehe uprzedziłes mnie :naughty:

nikuś robiłeś już coś przy swojej pompce wtryskowej?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale wiocha, nie ma grzanych d*p, pewnie dlatego nie możesz tych jajek znaleźć... :polew: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

czesc Slawek :hi::)

hehe uprzedziłes mnie :naughty:

nikuś robiłeś już coś przy swojej pompce wtryskowej?

bo mam bystre oko :wink4:

jeszcze nic i odpukac bo nie mam ochoty :naughty: ale cos mi zaczal chyba mniej palic i nie wiem czy ktorys wtrysk sie nie przywiesza albo wtrysk sterujacy nie padl :mysli:

Opublikowano

bo mam bystre oko :wink4:

jeszcze nic i odpukac bo nie mam ochoty :naughty: ale cos mi zaczal chyba mniej palic i nie wiem czy ktorys wtrysk sie nie przywiesza albo wtrysk sterujacy nie padl :mysli:

Mniej pali..., tzn ile teraz a ile przedtem? :naughty:

Opublikowano

ale wiocha, nie ma grzanych d*p, pewnie dlatego nie możesz tych jajek znaleźć... :polew: :gwizdanie:

a co maja jajka do grzania tylka :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bo mam bystre oko :wink4:

jeszcze nic i odpukac bo nie mam ochoty :naughty: ale cos mi zaczal chyba mniej palic i nie wiem czy ktorys wtrysk sie nie przywiesza albo wtrysk sterujacy nie padl :mysli:

Mniej pali..., tzn ile teraz a ile przedtem? :naughty:

przedtem w miescie do 11 teraz widze jakby z litr/100 mniej ale to jest tak na oko po wskazniku... nie mam fisa niestety :confused4:

zobacze jak wyjade bak do konca to bede wiedzial na pewno... :)[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 19:37_________________________________________________

ale wiocha, nie ma grzanych d*p, pewnie dlatego nie możesz tych jajek znaleźć... :polew: :gwizdanie:

a co maja jajka do grzania tylka :polew: :polew: :polew: :polew:

ojj maja :wink4::tongue4::polew:

Opublikowano

xD ja muszę po jakieś ciuszki do Croppa jechać :cool1:

O tego Burger Kinga też muszę zahaczyć :D

xD dobry tekst :dobra nie będę Was owijał w bawełnę ...mam 16 lat....

Reprezuntuję tutaj mojego ojczulka który nie ma czasu posiedzieć i popisać

własnie się zdziwiłem, że koleś przed 40 się ubiera w Croppie :decayed:

Kolego chodziło mi o to że ja musze iść do Croppa a nie mój father ... :cool1:

Opublikowano

a co maja jajka do grzania tylka :polew: :polew: :polew: :polew:

uwierz, mają... :polew::wink4:

Kolego chodziło mi o to że ja musze iść do Croppa a nie mój father ... :cool1:

dlatego napisałem, że się zdziwiłem po pierwszym poście i zakapowałem o co chodzi po przeczytaniu drugiego :wink4: koniec :ot:

Opublikowano

fiufiu ale żeśta dymu narobiły dziewuchy :decayed::polew:

jak leci ?

Opublikowano

koniec :ot:

buahahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: tu jest same :ot: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 19:51_________________________________________________

fiufiu ale żeśta dymu narobiły dziewuchy :decayed::polew:

jak leci ?

dymu? :mysli: pomalu sie kula :decayed: czemu nie wpadles na tor drugi raz? :cool1:

Opublikowano

dymu? :mysli: pomalu sie kula :decayed: czemu nie wpadles na tor drugi raz? :cool1:

wydy.many panie byłem jak koń po łesternie :gwizdanie: wbrew pozorom takie latanie z pasażerką męczy.

za duża ekypa była nas - nie chcieli wracać.

Teraz na spota przylete też

Opublikowano

dymu? :mysli: pomalu sie kula :decayed: czemu nie wpadles na tor drugi raz? :cool1:

wydy.many panie byłem jak koń po łesternie :gwizdanie: wbrew pozorom takie latanie z pasażerką męczy.

za duża ekypa była nas - nie chcieli wracać.

Teraz na spota przylete też

teraz spot to za 2 tygodnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 19:55_________________________________________________i znowu tu pusto :mysli:

Opublikowano

jo jezdem :wink4:

Opublikowano

jo jezdem :wink4:

podgladaczy jest wiecej :tongue4:

Opublikowano

jo jezdem :wink4:

podgladaczy jest wiecej :tongue4:

ale ja czasem coś skrobnę :naughty:

Opublikowano

ja w poz. to panie jak będzie ciepło to w tym tyg. jeszcze sie pojawie

Opublikowano

jo jezdem :wink4:

podgladaczy jest wiecej :tongue4:

ale ja czasem coś skrobnę :naughty:

no i dobrze... nie ma monotoni na forum :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 20:07_________________________________________________

ja w poz. to panie jak będzie ciepło to w tym tyg. jeszcze sie pojawie

to dobrze :good: moze bedzie jakis mini spot przed swietami jeszcze :wink4:

Opublikowano

ja tyż kolego tylko robie zadanko domowe bo nie odrobiłem :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 20:08_________________________________________________teraz spot to za 2 tygodnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 19:55_________________________________________________i znowu tu pusto :mysli:

Ja tyż jestem tylko zadanko domowe musiałem zrobić :gwizdanie:

Opublikowano

ale sie usmazylem :cool1:

a gdzie byles? na solarium? :gwizdanie:

Opublikowano

włączyć polsat Kod DaVinci jest

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.