Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiem czy w KC nam pozwolą na tym paarkingu podziemnym zrobić grila .... można zapytać :mysli:

na bank nie pozwola

Opublikowano

ponoć ma być kiepska pogoda :kwasny:

a macie gdzies takie pod poznaniem miejsca zeby mozna bylo grila zrobic pod zadaszeniem ? np gdzies przy jakims zbiorniku albo cos ?

mam dzialke :decayed:

a mozna tam pod zadaszeniem zrobic grila ? :naughty:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:35_________________________________________________ide sie ogolic zw :naughty:

zagaduje do swiezej kobietki, niedlugo po Nia jade do szkoly :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :kox: :kox:

Opublikowano

nie wiem czy w KC nam pozwolą na tym paarkingu podziemnym zrobić grila .... można zapytać :mysli:

na bank nie pozwola

warto zapytac :polew: :polew:

Opublikowano

a mozna tam pod zadaszeniem zrobic grila ? :naughty:

pod zadaszeniem srednio :kwasny:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:37_________________________________________________

zagaduje do swiezej kobietki, niedlugo po Nia jade do szkoly :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :kox: :kox:

na fure laski wyrywasz? :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano
abuse.jpg:decayed:
Opublikowano

no :naughty:

a tamci w temacie smiechu ze to nie smieszne i straszne :mysli:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:38_________________________________________________

a mozna tam pod zadaszeniem zrobic grila ? :naughty:

pod zadaszeniem srednio :kwasny:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:37_________________________________________________

zagaduje do swiezej kobietki, niedlugo po Nia jade do szkoly :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :kox: :kox:

na fure laski wyrywasz? :cool1: :gwizdanie:

staram sie nie na furke, juz zagadalem wczesniej do Niej, jak nie widziala autka :naughty: :naughty:

Opublikowano

masakra ten filmik

Opublikowano

a tamci w temacie smiechu ze to nie smieszne i straszne :mysli:

bo to wszystko mientkim dydkiem robione :decayed: bulke przez bibulke a kutasa gola lapa :decayed:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:42_________________________________________________

staram sie nie na furke, juz zagadalem wczesniej do Niej, jak nie widziala autka :naughty:

to zamiast kwiatka podjedziesz czarnuchem? :cool1:

Opublikowano

a tamci w temacie smiechu ze to nie smieszne i straszne :mysli:

bo to wszystko mientkim dydkiem robione :decayed: bulke przez bibulke a kutasa gola lapa :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:43_________________________________________________

a tamci w temacie smiechu ze to nie smieszne i straszne :mysli:

bo to wszystko mientkim dydkiem robione :decayed: bulke przez bibulke a kutasa gola lapa :decayed:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:42_________________________________________________

staram sie nie na furke, juz zagadalem wczesniej do Niej, jak nie widziala autka :naughty:

to zamiast kwiatka podjedziesz czarnuchem? :cool1:

bo brzydka pogoda i zaproponowalem ze Ją podrzuce do domku ze szkoly :decayed: :decayed:

Opublikowano

no to pięknie :decayed: :decayed:

Opublikowano

bo brzydka pogoda i zaproponowalem ze Ją podrzuce do domku ze szkoly :decayed:

nie no jasne... :gwizdanie:

Opublikowano

bo brzydka pogoda i zaproponowalem ze Ją podrzuce do domku ze szkoly :decayed:

nie no jasne... :gwizdanie:

:naughty::polew:

Opublikowano

bo brzydka pogoda i zaproponowalem ze Ją podrzuce do domku ze szkoly :decayed:

nie no jasne... :gwizdanie:

:naughty::polew:

to pod które gimnazjum śmigasz? :naughty:

Opublikowano

bo brzydka pogoda i zaproponowalem ze Ją podrzuce do domku ze szkoly :decayed:

nie no jasne... :gwizdanie:

:naughty::polew:

to pod które gimnazjum śmigasz? :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:54_________________________________________________pelnoletnia :naughty:

Opublikowano

bo brzydka pogoda i zaproponowalem ze Ją podrzuce do domku ze szkoly :decayed:

nie no jasne... :gwizdanie:

:naughty::polew:

to pod które gimnazjum śmigasz? :naughty:

myslalem ze pod podstawowke :mysli:

Opublikowano

Piechol to samo się go miałem spytać :naughty:

Opublikowano

pelnoletnia :naughty:

to niech sie tylko ladnie odwdzieczy za podwozke :naughty:

Opublikowano

pelnoletnia :naughty:

to niech sie tylko ladnie odwdzieczy za podwozke :naughty:

odkurzy auto np :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.